Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miert csökken a hcg szintem??

Miert csökken a hcg szintem??

Figyelt kérdés

Sziasztok

Marcius 17.én volt a beültetésem 2db 5napos embriot kaptam vissza

31.én voltam hcg vérvételen 272.7 lett az eredményem rá 2napra mentem megin hcgre es akkor mar 267.6 lett

Szerintetek ez rosszat jelent esetleg nem sikerült megin 😭😞


2021. ápr. 2. 14:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el két beültetés között?
2021. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
3hónap
2021. ápr. 2. 15:57
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem ertek hozza, mert nem volt meg lombikom, de 19 evesen 3 honap probalkozas utan megis melyik intezmeny megy bele a lombikba?

Maganban ennyire “egyszeru” lenne?

Vagy kiderult valami baj kerdezo, ami ennyire indokolja a lombikot?

2021. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van az egyik megmarad és most csak amiatt csökkent mert a másik nem.
2021. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kedves 13as igen ki derült mar rég hogy természetes uton nm lehet sajnos babánk és igen 3beültetésem is volt már és sajnos egyik sem sikerült az erső 2nél 2honapot kellet várni a következö beültetésig es most a előzönél pedig 3honapot én előbb a 3honapot azért irtam mert kérdezték hogy mennyi volt a varakozas a 2 beültetés között (amugy 2év probákozás volt lombik előtt ?
2021. ápr. 2. 17:09
 16/22 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdeőjelet véletlen irtam
2021. ápr. 2. 17:12
 17/22 anonim ***** válasza:
86%

Figyi szerintem szusszanjatok egy kicsit, jön a jó idő, kapcsolódjatok ki, menjetek majd nyaralni, pihenjetek.

Borzasztó fiatal ( annyira, hogy alig bírom elhinni a történeted), van még időtök. Felesleges a szervezeted ennyire leterhelni, ha 2 havonta lombikoztok 25 éves korodra ki fog merülni a petefészked.

3 sikertelen lombik után én úgy gondolom hogy érdemes lenne orvost, talán még intézetet is váltani. Hátha másik orvos más megvilágításból nézi a problémátokat.

Lehet hogy azt hiszed mindent kivizsgáltak amit csak ki lehet, de hidd el ez biztos nincs így.

Nem tudom mi az alap problémátok amiért nem lehet babátok, sőt azt sem milyen vizsgálataitok voltak így nem tudok tanácsot adni. De tényleg úgy gondolom hogy az orvosváltás talán segíthet.

2021. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hat szerintem meg fogadjuk a tamácsodat

De azért szerintetek van még esélyem télleg lehetséges hogy 2 volt es egy maradt 12napja meg se jön semmi tüneteim ugyan ugy meg vannak has szurkálás+puffadás remélem valami jo hírt fogok holnap kapni😞🙏❤

2021. ápr. 2. 19:50
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem van még esély!

De inkább ugyanolyannal tesztelj, mert akkor tudod összehasonlítani.

Vagy csinálj egy ugyanolyat meg egy 25-öst is.

2021. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj a kérdésemért, de 19 évesen miért ilyen sürgős a családalapítás?
2021. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!