Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCo műtéti lehetősègek? Többi...

PCo műtéti lehetősègek? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan próblemam van, hogy kb 4 éve diagnosztizálták nálam a pcost . Ir-es vagyok. November óta nem menstrualok. Csak a norculut vagy a duphaston segítségével aztán jön a clostylbegit sikertelenül

December óta próbálkozunk a babával de nem jön össze. Voltam endokrinológusnal, aki a Merckformint felemelte nekem 1500ra . Kérdésem az lenne hogy ilyenkor milyen műtét létezik amit ajánlhatnak ,ami segíti is a teherbeesést ? A 3as kezelést tartom, de nagyjából semmi eredmény.köszönöm előre is 23/N



2021. máj. 14. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A diétát és a sportot szigorún tartod? A pcos hormonális betegség nincs rá hatékony műtét.
2021. máj. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem a pco miatt nem esel teherbe.

Pcos vagyok, 5 terhességem volt eddig.

Szigorúan tartva a hármas kezelést, még túlsúlyosan is sikerült.

Volt, hogy 10 hónapig nem volt menzeszem.

2021. máj. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A pajzsmirigy problémát kizárták?


Egyetlen műtét van, ami tüneti kezelés, hosszútávú hatása nincs.

Ide inkább egy jobb és alaposabb endokrinológus kellene.

Milyen diétát tartasz és mit sportolsz?

2021. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Párod spermaképe milyen? Volt már átjáráhatósági vizsgálatod?
2021. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aviva tornát javaslom még a diéta és a mozgás mellé, inozitol és folsav tartalmú készítménnyel, de a párod is meg kellene nézetni, hogy ott minden rendben van-e.

Nálam is volt IR + ciszták, de akkor sikerült teherbe esni, miután a férfi oldal is kezelésbe lett véve.

2021. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem volt a párom még kivizsgáláson. Hogyan zajlik? Heti 3x Norbira tornázok mellette tartom a diétát rendesen
2021. máj. 15. 09:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A Norbi torna nem jó erre. Pulzzs kontorollos mozgást kéne végezned.

A diétád dietetikus átnézte?

Le tudnád írni, hogy kb miket éd mikor eszel egy nap?

2021. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Reggel 8-9kozott egy vagy kettő Teljeskiorlesu zsomle , csirkemell felvágott light vaj, saláta. 10utan egy alma vagy egy grapefruit delbe ebéd tegnap pl rántott csirkemell teljeskiorlesu lisztből kuszkusszal salátával 3kor egy alma 6kor egy alma és a Merckformin
2021. máj. 15. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Abszolút nem jó az elosztás.

6-9-12-15-18kor étkezünk. Nem egy vagy két teljes kiőrlésű zsemle, hanem ha a reggelid 25g ch, akkor annak megfelelő mennyiségű. Mert egy zsemlében 30g ch van, kettőben egyből 60.

Alma egy darab? Hány grammos az alma mert nem mindegy, 100g vagy 300g. És ha egy átlagos almát veszünk, annak a ch tartalma kb 15gramm. Ez kevés.

Mennyi bulgur?

2021. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem jó. Ha dobsz privátban egy email címett, átküldöm azt az anyagot, amit anno én kaptam a dietetikusomtól.
2021. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!