Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfiaknak milyen vitamint...

Férfiaknak milyen vitamint erdemes szedni, ha szeretnénk gyereket, de féléve nem sikerül?

Figyelt kérdés

Orvos látott minket, nincs probléma, csak nem jön össze.


Ti milyen vitamint szedtetek?segített? Melyik?

Folsavat mondta az orvos.



2021. jún. 8. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Királydinnye, görögszéna, fekete maca.


Mind a 3 jó tesztó fokozó és jó hatással van a spermiumokra.

A királydinnyét szedtem edzéshez. Iszonyatosan kanos voltam tőle, meg tupla-tripla adagot termelt tőle a szervezetem. Emiatt abba is hagytam a szedését, mert egyszerűen nem bírtam.

Neked szerintem pont ez ami hasznos lenne. Valamint ez 100% növényi anyag. Nincs benne semmi természetellenes. Olvass utánuk, hátha tetszenek. Ezek közül csak a királydinnyét próbáltam és tényleg hatásos, de kicsit nehéz már beszerezni, sok helyen nem forgalmazzák már (pedig préselt növényi tabletta és legális).

2021. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk a folandrol nagyon bevált.
2021. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk antioxidánsokat mondott a doki a spermakép javítására. Szedett emiatt komplex E-vitamint, karotinoidokat, Q10-et, cinket, szelént, C-vitamint. Én meg szedtem Q10-et nagy dózisban (500-1000 mg), az szerintük turbózza a petefészket.
2021. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Vérvételen voltatok mindketten?
2021. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk a szerves cink vált be.
2021. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!