Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR és pm alulműködéssel...

IR és pm alulműködéssel szeretnék teherbe esni, de már 1 éve nem sikerül. Mit mondjak a dokinak, hogy végre foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
1,5 éve voltam utoljára vérvételen, azóta csak emelgeti a gyógyszert, mert nem megy a fogyás, viszont meg sem nézeti, hogy milyen a vérképem, azt mondja, hogy feelesleges, és, h felejtsem el, hogy gyerekem lesz.
2021. jún. 17. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost, és tartsd be a diétát.
2021. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én ezután a kijelentése után azonnal kerestem volna mást. Neki meg beolvastam volna, hogy mi a fszt képzel.
2021. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a városban nem tudok róla, hogy lenne másik nőgyógyász endokrinológus, ezért a másik doki választás nem opcio. :( 1200kalóriás diétát írt fel, hát őszintén, nem tudom tartani, 1500-1600at megeszek, pláne, h azt mondta, h semmire nem megyek a tk meg hasonló dolgokkal, ugyanúgy jó a sima fehérlisztes kenyér is pl, csak ugye számoljam a kalóriát.
2021. jún. 17. 18:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
1500-600-al is fogynod kellene. Es hulyeseg, hogy nem mesz semmire a tk-val. Rostban gaudag etrend kell. Az 1200 keves, ez egyertelmu. Sportolsz?
2021. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindkettővel foglalkoznia, inkább járj 2 orvoshoz, mint ehhez a tuskóhoz.
2021. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Milyen város ez, hogy nincs másik orvos?


Sokan mennek másik városba ha az megoldja ezt a problémát, a távolság itt nem kellene hogy akadály legyen, nem?

2021. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tudod tartani a diétát, akkor sztem az nem túl jó. Nekem is ir diétát kellett tartani és kb 3 hónap alatt terhes lettem kétszer is. Nem mellékesen terhesen is diétázni kell annak aki IR-es. Ott nincs választás hogy tartod-e vagy sem, mert a gyereked lesz a tét. Szóval sztem ennyit megér. Sztem amíg te ezt nem teszed meg az orvos sem tud többet tenni. Diéta sport és ha kell gyógyszer.
2021. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a doki elég hülyeséget mond a fehér lisztes diétával, szóval emiatt meg a stílusa miatt váltanék
2021. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezt a dokit. Csak árt.

Sajnos nagyon kevés hozzáértő endokrinológus van. Keresd fel az endocare rendelőt Bpen. Lehet, hogy messze van, de megéri.

2021. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt, hogy viszlát. De sose menj hozzá többet, és keress egy normális orvost, aki rendbe rak, ne ezt a pancsert.
2021. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!