Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik vagy donor pár kérdés?

Lombik vagy donor pár kérdés?

Figyelt kérdés
Van akinek spermadonorral született babája? Ismerősöknek elmondtátok,hogy nem a férjedé? Férjed ugy néz rá mint saját gyerekére vagy érződik a viselkedésén,hogy más? Hanyadik sikertelen lombik után próbáltátok ezt? Egyszerű a beültetés? Mi a folyamata? És a lombik folyamata? Mi volt a vizsgálatok sorrendje? Neked hova kellett menned?
2021. jún. 18. 13:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és donornál csak adatok vannak vagy képek is,hogyan lehet választani?
2021. jún. 18. 16:34
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Kell a fenének másnak a spermája/petesejtje. Az már nem a Mi gyerekünk.
2021. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
2es ez egy igazan bunko valasz. Van aki nem valogathat. Mi eddig "csak" lombiknal tartunk, viszont ha nem sikerulne biztos tovabbmennenk. Mi az orokbefogadastol sem riadunk vissza ha máshogy nem menne. A donorsperma szerintem hozzaallas kerdese. De mivel a 9 honap alatt is együtt van a család nem hiszem hogy mashogy nezne rá a ferfi. Ez nem megcsalas. A csalad nem attol lesz csak egy hogy a geneinket tovabbadjuk.
2021. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inszemre járok, lehet majd lombik lesz a vége.

El kell fogadni, hogy van akinek a donor nem fér bele.

2-es voltam.

2021. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A velemenyt elfogadom, sőt meg is ertem. De a stilus az nem volt szép. Plane olyantol aki nincs abban a helyzetben. Persze ez csak az en velemenyem.
2021. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nincs abban a helyzetben? Én is éveket vártam rá, szinte csoda, hogy van, de donorral akkor sem kéne, mert nem a miénk lenne. Értem, hogy ebben a kategóriában mind lelki nyomorékok vagyunk, de ugyan hadd írjon már olyan is, aki nem csak sírni tud meg sajnálni magát.
2021. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel leirta hogy inszemre jar ezert egyenlore nem derult ki olyan baj hogy donor kene. Es mint mondtam nem a velememy volt a baj hanem a stilus.
2021. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Van olyan ismerősöm akiknek donorspermás lett,mert a férjénel sajnos biopsziával sem volt..

Sokat agyaltak rajta,de belevágtak. Első inszeminációjuk sikerült egyből. :) Nagyon boldogok. Nyílván csak a nagyon közelieknek mondták el. Én is csak azért tudom,mert a kaáliba beszélgettünk és azóta is. Lassan szül. :)

2021. jún. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!