Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sztk-s alapon is lelkiismerete...

Sztk-s alapon is lelkiismeretesen kivizsgálnak, ha nem jön a baba vagy érdemesebb ezzel magánorvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után kezdik el a vizsgálatokat? És mik a folyamatok?

Gyógyszer abbahagyása után ez volt a 6.próbalkozós hónapunk. Tudom, hogy még kevés idő telt el, de minden hónapban most már egyre jobban elkeseredek, hogy megint nem sikerült. Ebben a ciklusban szeretnék megprobalkozni az ovu tesztel...

Köszönöm szépen a válaszokat


2021. jún. 21. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem a legtöbb helyen úgyis azt fogják mondani, hogy még csak fél éve próbálkoztok, ez semmi. SZTK-ban nem feltétlenül a lelkiismeretességgel van baj, hanem az idővel, vagyis annak hiányával. Mivel futószalagon mennek a vizsgálatok: te bent vagy de már másik kettő készül a vizsgálatra, nincs idő leülni és lelkizni az orvossal. Ha már most el akarod kezdeni a vizsgálatokat, szerintem menj magánba.
2021. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Pont most tervezik privatizálni a magán meddőségi klinikákat, szóval a helyedben minél hamarabb elmennék egybe, amíg még lehet, ha az megnyugtat. Utána már nem lesz választási lehetőséged. Bár fél év próbálkozás még egyáltalán nem biztos, hogy bajt jelent.
2021. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, elírtam, nem privatizálni, hanem pont, hogy államosítani akarják a magánklinikákat.

😅

2021. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fél év után nem fognak tudni kivizsgálni, a tb sem engedi pl az STD panelt. Magán úton pedig csak a női hormonpanel 60-70ezer ft, terhelés 10-12ezer.

Ellátnak tanáccsal és fél év múlva kontroll, akkor már elindulhat a kivizsgálás.

Én is voltam fél év után, ugyan csak rákszűrés miatt, akkor mondták hogy még nem llehet mást ha megcsinálják akkor ki kell fizetnie mert a tb 1 év sikertelenség után vállalja.

2021. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!