Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok erről a cukor-és...

Mit gondoltok erről a cukor-és inzulinterhelés eredményről?

Figyelt kérdés

Vércukor 0' : 4,80 mmol/L

Vércukor 60' : 4,90 mmol/L

Vércukor 120' : 4,60 mmol/L


Inzulin : 7,10 mIU/l

Inzulin 60' : 35,00 mIU/l

Inzulin 120' : 18,50 mIU/l

HOMA2 index: 0,90


Néha 3,5-ös éhgyomri értékek vannak, és nagyon gyakran esik le a cukrom.


Korábban enyhe IR-em volt, ez a diéta és sport utáni 1 éves kontroll eredmény.



2021. júl. 2. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Az inzulinhoz sajnos nem értek, de a cukor az jó.

Viszont ha gyakran leesik a cukrod, azzal kezdeni kéne valamit. Mennyi szénhidrátot viszel be egy nap, illetve pótvacsizni szoktál-e?

2021. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy tökéletes eredmény.


Esetleg 5 pontos terhelés adhat a választ a gondodra. Lehet 30 percnél történik valami nagy ugrás, esés.

2021. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát változó hogy mennyi CH-t eszek, van hogy csak 80g/nap, van hogy 160-180g, de ezek lassú felszívódásúak. Emésztési problémáim vannak sajnos és állapotomtól függ hogy mennyit tudok enni.


Igen nekem is jónak tűnik viszont valami inzulinlöket tuti van, mert nagyon le tud esni a cukrom. De érdekes hogy ha csak fehérjét meg zsírt eszek akkor semmi tünet, ha meg szénhidrátot,hiába lassú, 2óra mulva padlóra kerülök.

2021. júl. 2. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Tankönyvi az inzulin.

A cukornál sanszos hogy 60 percnél előbb van a cukorcsúcsod, de az eredmények jók.

2021. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én ezt nem értem, közben kiderült a PCOS is! nem jön meg és minden bajom van... persze ez januári lelet, előtte IR-em volt de nagyon enyhén, január óta nem tartottam rendesen a diétát... szóval lehet újra leromlottak a dolgok
2021. júl. 28. 15:23
 6/8 A kérdező kommentje:
de akkor se értem hogy ilyen jó IR eredménnyel hogy alakulhatott ki közben PCOS :((
2021. júl. 28. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
A rotterdami kritériumok alapján állapították meg a PCOSt?
2021. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy mi, de igazából menstruációs zavarom van, akne, szőrösödés.

Az ultrahang után adtak erre való gyógyszert meg azt mondták nézessek májfunkciót, nagylabort meg hormonszinteket.

2021. júl. 29. 08:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!