Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Érdemes lenne így inszemináció...

Érdemes lenne így inszeminációval próbálkozni?

Figyelt kérdés
Magán úton meddőségi kivizsgáláson voltunk ahol kiderült hogy nálam van gond, kezdődő inzulin reszisztencia, illetve nincs peteérésem, nem megfelelő ütemben növekedtek a tüszők, nem repedtek meg a várt időben, cisztáim nincsenek, a tüsző tüszőm összeesnek. Illetve vékony volt a méhnyálkahártyám 4-5 mm.Elkezdtünk egy stimulációs kezelést melynek a hatására a 12. ciklusnapon 8,2 mm a méhnyálkahártya ami már ilyenkor egy jó érték viszont van egy 12 mm és tüszőm ami a 9.ciklusnapom óta nem nőtt, illetve van egy 16 mm - es tüszőm. Az orvos szerint ezzel a nyálkahártyávsl és a 16 mm - és tüszővel érdemes lenne inszeminációt elkezdeni, de megnéz előtte még ultrahangon a 15. ciklusnapomon. Érdemes egy tüszővel megpróbálni? Úgy tudom 2-3 tüszővel lenne az ideális, nem tudom mennyire lenne esély.
2021. aug. 17. 09:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha a 15.ciklusnapon azt látja hogy 19-20 mm a tüsző, és továbbra is jó a méhnyálkahártya vastagsága akkor aznap tüszőrepesztőt kell beadnom és másnap délután lenne az inszemináció, persze természetes úton is próbálkozunk ezután.
2021. aug. 17. 09:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Egytüsző szokott alapból is repedni, így ugyan annyi esély van mont bárki másnak. Nálunk a sperma kevés millió alatti, mondtam nekem egy kell, hogy beérjen, szerencsére sikerült is neki😁
2021. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok :), Remélem nekünknis sikerül :)
2021. aug. 18. 00:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inszeminációnál 1-2 tüsző a jó, nem kell több, nem cél a többes terhesség. Lombiknál a stimuláció célja a sok tüsző érlelése.
2021. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!