Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 domináns tüsző esetén...

2 domináns tüsző esetén mennyi volt a 2 közötti különbség?

Figyelt kérdés
Mind a kettő meg is repedt?
2021. szept. 12. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Clostival volt mindkét oldalon 1, az egyik 22 mm volt, a másik 20 mm, ovuláció előtt 2 nappal. Egy repedt meg, 34 hetes vagyok 1 kisfiúval.
2021. szept. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy csak egy repedt meg? Megkerdezhetem hogy melyik napon voltatok együtt? 9. Napon voltam dokinal 13 és 15 mm volt a 2 tüsző.
2021. szept. 13. 07:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Jellemző, hogy több domináns tüsző is van. Ez nem ritkaság csak az a ritkaság, ha egyszerre több is megreped. Az meg még ritkább, ha ikrek lesznek. Szerintem örülj, ha egy megreped és meg is termékenyül🙂Lh csúcs egyszer van az által szabadul ki a petesejt így a másodikra már nem jut löket kicsivel később.

Nekem az a ciklus, amelyikben terhes lettem, 33 napos volt. 2 nappal később repedt meg, mint elvileg kellett volna, uh-n is ennek megfelelő a mérete. Mi sokszor voltunk együtt előtte, alatta és utána is, nem tudom megmondani hogy melyik alkalomból sikerült.

2021. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh én már szörnyen sokat voltam ultrahangon az elmúlt 6 évben még sosem volt 2 tüszőm. Gratulálok;) remélem nekunk is sikerül.
2021. szept. 13. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Három inszemem volt, sajnos egy sem sikerült. Mind a háromszor kettő domináns tüszőm volt és pontosan ugyanakkora méretűek (ha jól emlékszem 18 mm, 16 mm, 17 mm 9-10. napon).
2021. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, megrepedt-e mindkettő. 5. voltam
2021. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon sajnálom;( remélem hamar sikerül nektek is!
2021. szept. 15. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!