Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet progeszteron hiányom...

Lehet progeszteron hiányom annak ellenére, hogy ovu után megemelkedik a teshőm? 37 körülre

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 5-7 nappal barnázok, de a hőgörbém jól olvasható.

2021. szept. 14. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet relatív progeszteron hiányod is. (Normálnak tűnő progeszteron szint mellett túl magas ösztrogén, ami miatt a progeszteron nem tud úgy érvényesülni, ahogy kéne neki.)
2021. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teherbeesesnel az ösztrogén és a progeszteron aránya a fontos. Pl egy 1000es ösztrogén nem jo egy 30as progeszteronnal. Az osztrogendomimnancia. Az a jó ha pl 300-400 az osztrogened és ehhez van 30as progeszteronod. Mivel az osztrogent nem lehet csökkenteni nincs erre gyogyszer ezért progeszteront szoktak növelni pl kaptál.hogy jó legyen az arany. Tünet pl ha sokat pecsetelsz
2021. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha nem is a progi hiány okozza, valami hormonális dolog biztosan van. én egyetlen egyszer barnáztam 5 napig mensi előtt (első próbálkozós hónapban) és egyből mentem dokihoz. kért is hormonvizsgálatot, ott meg szuper volt a progeszteronom. vagy más okozta nálam, vagy éppen abban a hónapban valami miatt alacsonyabb volt vagy bármi.

mindenképp vizsgáltasd meg magad :)

2021. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!