Mennyi ideig tart a rövid lombik protokoll?

Figyelt kérdés

Elolvastam róla amit találtam, de konkrét időtartamot nem írnak.

Van itt olyan akinek ezzel a programmal sikerült hamar teherbe esnie?


2021. szept. 18. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Mi az a rövid lombik?
2021. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Többfajta protokoll mellett dönthet az orvos lombik eljárás során, például van rövid protokoll, hosszú protokoll és még a kettő között valami, antagonista protokoll, vagy valami hasonló a neve, sajnos nem tudom pontosan.
2021. szept. 18. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

A stimuláció optimális esetben kb. a 2.-3. ciklusnaptól, a 10-12. ciklusnapig tart, 14. napon leszívás, utána 3.-5. napon beültetés, eredmény ezután 2 héttel.

Ha nehezen megy a stimuláció, akkor lehet ennél hosszabb is, de az átlag kb. ez.

2021. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ismerősöm elment Róbertet orvoshoz és 4 hónap múlva már pocakban volt a lombik baba. Elsőre sikerült. Pasinak volt gondja
2021. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az első 8napig volt szurizás leszívás után 3 nap beülti! Nem sikerült! Második 16 nap szuri után leszívás után 4 napon beülti! Sikerül 1baba!
2021. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!