Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ingyenes meddőségi kivizsgálás?

Ingyenes meddőségi kivizsgálás?

Figyelt kérdés

Sajnos itt tartunk, meddőségi kivizsgálást szeretnénk.

Nekem pajzsmirigy alulműködés derült ki eddig, az kezelve van, de hiába, mert nem sikerül így sem.


Van egy endokrinológusunk, vele beszélünk majd a hormonális részéről. Azonban a nőgyógyászati és az andrológiai résszel nem igazán vagyok tisztában, hogy meddőséggel kapcsolatban hogy lehet állami ellátásba bekerülni? Háziorvos beutalhat vagy hogyan működik ez? Érdemesebb magánban? Bármit szivesen fogadok ami meddőségi kivizsgálással kapcsolatos akár női, akár férfi oldalon!


Debrecen vagy Eger környékén esetleg van valami jó hely ahol foglalkoznak ezzel?


Köszönöm előre is!



2021. szept. 22. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

En nem tökölésznék..


Hany évesek vagytok?én Róbert karolyban prsten találtam jó dokit, azota 2 gyerekunk van igaz így is többször veteltem de egyáltalán nem volt peteeresem azelőtt. Állami alapon hosszú procedura

2021. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a nőgyógyász javasolta hogy kérjek időpontot. Jövő évre adnak jelenleg. Párom sperma vizsgálata után tudunk jelentkezni. Szóval valóban nem megy egyik napról a másikra.

TSH-d mennyi volt? Mivel kezelték? Mennyire lett jó az érték?

2021. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#1 Már minden állami. Egyébként mi még 3 éve kezdtünk a BMCben és egyáltalán nem volt lassú. 3 inszem után lombikoztunk. 9 hónap alatt lezajlott. Az első lombik szerencsére sikeres lett.
2021. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz még van magán is. Nem államosították még 2 l9mbikos meddőségi kozpontot
2021. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz?
2021. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes magánban, mert horror drága és az államiban megcsinálnak mindent - kivéve AMH hormonszint mérése. Kinézel egy meddőségi központot, háziorvostól beutalót kérsz oda, majd a meddőségiben meg időpontot kérsz az első konzultációra. Esetleg előtte informálódsz a dokikról és már kérhetsz adott orvoshoz is. Nincsenek hosszú várólisták, megy rendesen.
2021. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló. Simán felhívod az egyik szimpatikus központot, hogy x ideje próbálkoztok, nem jön a baba és adnak is időpontot első konzultációra.
2021. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mikor időpontot szerettem volna kérni azt mondták a páromnak is szükséges előbb spermiogram. Nekem eddig csak hormonális vérvétel volt. Nőgyógyász adta a beutalót a páromnak is, jövő héten lesz eredmény. De azt mondták már csak jövőre fognak tudni időpontot adni a meddőségi központba😕
2021. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

#7 Persze hogy időpontfoglaláshoz nem kérnek beutalót, utána viszont igen.

#8 Ha van rá mód, keressetek másik meddőségit. Nagyon függ, hogy hova mész, mi egy évet elszúrtunk a SOTE-n, mert akkor még csak egy orvos volt ott, igazából az is csak papíron, mert mindent helyette egy rezidens csinált. Ott másfél hó volt, mire első konzultációra bejutottunk. Amikor átmentünk a budaiba, ott köv. hétre adtak időpontot, ezer orvos volt és minden nagyon flottul haladt, a kórházban az összes vizsgálatot megcsinálták helyben.

2021. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kaposváriak vagyunk. Igazából csak fél éve próbálkozunk de egy mensi előtti 5 napos barnázás miatt kerestem fel a nőgyógyászt. Mivel nekem már van gyermekem és párommal első közös lenne azért vizsgáltattuk meg őt is. Nekem enyhén magasabb a TSH-m de még elvileg nem kell rá gyógyszer, bár meddőségibe valószínűleg azt fognak írni. Több hónap mire bejutunk de akkor lesz kB 1 év a próbálkozás. Reménykedem még benne hátha addig összejön😊 petevezeték átjárhatóságit szeretnék még esetleg nézetni 😕
2021. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!