Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehetett 2 napos és...

Mitől lehetett 2 napos és kevés a menstruációm?

Figyelt kérdés
28 napra jött meg, volt peteérésem is,mivel voltam orvosnál és nézte. Most küldött el hormon vérvételre. Eddig se szokott 3 napnál több lenni, de most görcsölni egyáltalán nem görcsöltem és inkább sima vér volt, nagyon kevés alvadt. Ma van a 3. nap, de reggel kb mintha elvágták volna. Ilyenkor még szokott legalább egy kis barnázás lenni 4. 5. napon is,most semmi. Volt esetleg ilyen valakinek? Csak hogy esetleg mire figyeljünk a kivizsgálásokkor
2021. okt. 31. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Talán túl vékony a méhnyálkahártya? Ahhoz szokták a gyenge vérzést társítani. Tesztet csináltál? Én pont ilyen két napos barnázás elmúlta után jöttem rá, hogy babás vagyok.
2021. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vékony, azt is nézte a doki, 9 mmes volt mensi előtt 1 héttel. Nem csináltam tesztet, mivel nem barnáztam, pont hogy inkább vér volt
2021. nov. 1. 07:31
 3/17 anonim ***** válasza:
Hmm... Van egy barátnőm, aki IR-es és PCOS-es, neki van nagyon gyenge vérzése. Esetleg azt néztétek? Az sima 3. és 21. napi vérvételből nem derül ki, ha most arra fogsz menni. De ha ezek is rendben vannak, akkor olyan nagy probléma nem lehet. Ezek a vizsgálatok a legtöbb problémára rávilágítanak. Régóta próbálkoztok?
2021. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most minden kivizsgálást megcsinálunk. Február óta nem szedek gyógyszert
2021. nov. 1. 11:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan így vagyok én is. Tavaly decemberben hagytam abba a gyógyszert, eddigi ciklusaim 28-30 naposak voltak, lh tesztek szépen mutatták minden hónapban a peteérést, de most ebben a hónapban 3 napot késett ( azt hittem sikerült a baba, de a tesztem negatív lett). 3 nap késés utam ultra kevés vérzés, átlagos hónapban még az 5.napon is kell Tampon, most a 3.napon elég volt a Tisztasági betét. Viszont én előtte már 1 hete görcsöltem. 1 hét múlva megyek nőgyógyászhoz, remélem megkezdjük a vizsgálatokat. Sok helyen olvastam hogy progeszteron hiány is okozhatja ezt.
2021. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindenképp javaslom. Én most a 2. vérvételre megyek már aztán átjárhatóságira. Remélem tudnak segíteni :)
2021. nov. 16. 14:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Mikor mész a második vérvételre?
2021. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most csütörtökön.
2021. nov. 16. 22:23
 9/17 anonim ***** válasza:
Majd írsz légyszíves mi lett az eredmény, nagyon kíváncsi vagyok, így hogy hasonlóak a tüneteink.
2021. nov. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Viszont nagyon én nem értek hozzá, majd a dokimhoz kell visszamennem hogy mit mond :) Tegnap kíváncsiságból ránéztem az elsőre, ahogy googlezgattam az eredményeim alapján nem találtam semmit amivel gond lenne
2021. nov. 17. 06:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!