Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mensi előtt már 4 hónapja...

Mensi előtt már 4 hónapja barnázok. Az orvos a premens tablettát ajánlotta, hogy szedjem. Gyermeket szeretnénk. Tapasztalat? Mikor lett terhes?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én progeszteront szedtem a ciklus masodik felében barnazas miatt (duphaston, utrogestan). Az terhesség esetén nem árt, sőt, segít megtartani a magzatot.


Egyébként mikor teherbeestek, a 28 napból 25ot barnaztam, csodával határos módon így is sikerült.

2021. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Progeszteronszintet nezess!
2021. nov. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már csináltattam, csak még februárban, elforgatható volt. Tavasszal terhes voltam. Elveteltem.

A doki azt mondta, most meg nem csináltat újra. Felírta a premens tablettát. Újra másfel hét után barnázok. Kíváncsi leszek mennyi idő alatt hat.

2021. nov. 22. 07:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!