Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Preimplantációs Genetikai...

Preimplantációs Genetikai Diagnosztika – PGD (Istenhegyi Géndiagnosztika intézményben) mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Honlapon nincs ár feltüntetve. Ha volt valakinek ilyen vizsgálat megírná mennyibe került? Érdekelne mire számíthatok. Köszönöm!

#lombik #Istenhegyi géndiagnosztika #Preimplantációs Genetikai Diagnosztika #embrióvizsgálat
2021. nov. 25. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs ár, mert ez egy TB által finanszírozott eljárás, abban az esetben ha valamelyik szülő olyan igazoltan genetikai betegségben szenved amit nem lenne jó ha átörökítene a gyerekének. Egy bizottság dönt a PGD szükségességéről. Minden más esetben ez az eljárás itthon nem végezhető el még fizetősen sem, mert törvénytelen.
2021. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még a lombik ingyenessé tétele előtt mondjuk fizetős volt (legalábbis az istenhegyié), de mi végül nem kértük. De valóban kell hozzá az igazolás, nekem ott csináltak vértesztet.
2021. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2021. nov. 29. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, éltél a dologgal?
2022. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Végül nem mentünk el. Csoda történt velünk🥰 Várandós lettem spontán, most vagyok 19hetes terhes. Több mint 6 év után, rengeteg gyógyszer, 5 inszemináció, 5 lombik (ebből 3 missed ab).

Bízunk benne, hogy most minden jól alakul🥰

2022. júl. 14. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Jajj de jo gratulálok és minden jót kívánok :) megkerdezhetem, h nálatok mi volt a gond?
2022. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Az inszeminációknál derült ki, hogy magas a prolaktin szintem, de kezelve volt bromocriptinnel. 3.lombik után derült ki, hogy mthfr (heterozygota) mutációm van, de ez is kezelve volt clexane injekcióval. Kaptam a 4. és 5. lombiknál szteroidot is, de azzal se lettünk előrébb. Az 5. lombik után igazából széttárta a kezét a doki, hogy nem érti miért nem sikerül. Megemlítette ezt a vizsgálatot még, de nem jutottunk el végül oda. Januárban volt egy méhtükrözés, ott szedtek ki miómát, és endometriózist. Emellett diétázni kezdtünk (cukorcsökkentés, és ir-es diéta nagyrészt). Valószínűleg a műtét+diéta segített, vagy csak úgy álltak a csillagok:) Én nem nagyon hittem benne, hogy sikerül spontán, de mégis sikerült:)
2022. júl. 15. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ennyi sikertelen lombikos kellett keresztül menned, de a kicsi egy igazi kis csoda :) mesébe illő a sztori :) nekem is IRem van, igyekszem rendbetenni, h sikeres legyen mindenképp a gendiagnosztika
2022. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kívánom hogy neked is mihamarabb sikerüljön spontán, vagy akár orvosi segítséggel🤞🤞🤞🤞🤞
2022. júl. 15. 21:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a jókívánságokat! :)
2022. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!