Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan lány, akinek a...

Van itt olyan lány, akinek a menstruáció első napja borzasztó fizikai tünetekkel jár (hányás, hasfájás, ájulás érzés, hőhullámok) és találtak nála valamit?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szia,nekem évi 2szer volt ilyenem:(borzaszto volt,orvoshoz kellet velem menni injekciora hogy mitől volt senki se tudja,ellene se tudtam mit tenni 1éve lasdan hogy szültem azóta nemvolt hálisten ilyenem es remelem nem is lesz.
2021. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az első menstruációm óta ezek a tünetek vannak. Semmilyen gyogyszer nem csillapitotta a fájdalmat. Hánytam, lázas voltam, remegtem,ment a hasam,es a fájdalom valami leírhatatlan. Erős nőnek gondolom magam, de a vajúdás kis Pista nekem, a menstruios fájdalomhoz képest Injekciót kaptam ilyenkor, egyedül az segített. Semmi bajom sincs az ég világon, azt mondták ha szülök jobb lesz, enyhülnek a tünetek.2 gyerekem van, a fájdalom pokoli még mindig,a hasam mindig megy,ritkán hányok. Az a fura hogy nekem 2 napig van meg,de ez a 2 nap, a pokol.Erre is azt mondták normális.
2021. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mióta próbálkozunk a babával (2 hónapja) azóta a menstruáció így zajlik! Most fogok elmenni orvoshoz, 2 hét múlva! Csak gondoltam ki írom hátha valaki van/volt hasonlóan! Nekem is azt mondják, hogy majd az első gyerek után másképp lesz
2021. dec. 7. 20:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszotokat Lányok! Nekem is egyetlen nap ilyen kegyetlen, de az tényleg a poklok pokla! Nem eszem kettesével a gyógyszereket, de 2db algopyrin +1 no-Spa nem segített ! Nem is enyhült…
2021. dec. 7. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem szülés után lett ilyen, de pár alkalom után elmúlt. Most "csak" a brutál fejfájás van. De régebben már mensi előtt 1-2 nappal produkáltam olyasmi tüneteket, mint amiket írtál.
2021. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem szó szerint a belem görcsöl és elkap a cifra. Mire 1-2 nap alatt elmúlik a cifrafosás és a bélgörcs, megindul a Niagara vízesés és fokozatosan csökken, de úgy összességében 8 napig szokott tartani a mensim. Pcos-em és IR-em

van.

2021. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem Pcos derült ki, de azt olvastam endometriózisnál is nagyon fájdalmas a menstruáció. Azt mondják ha szokatlanul jobban fáj mint korábban, akkor érdemes orvoshoz elmenni. Lehet semmi probléma nincs, de jobb megnézetni.
2021. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem akkor lett nagyon fájdalmas a menzesz miután abba hagytam a fogamzásgátlót. Hajszál pontosan 4 óra pokoli görcsölés. Hasmenéssel kezdődött aztán jöttek a görcsök, remegtem, levert a víz, hányingerem volt, magzat pózban fetrengtem. A 4. óra végén hánytam egyet és mint amit elvágtak elmúlt minden fájdalom. Nekem egyik hónapról a másikra elmúlt. Szülés után sem jött vissza. Amíg tartott az Analgesin nevű gyógyszer enyhítette a görcsöket. Alapjáraton izületi fájdalomra írták fel nekem, de a betegtájékoztatóban benne van, hogy használható menstruációs görcsökre is.
2021. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte válaszokat Tőletek ! Ezért is megyek az orvoshoz, mert ez már sok! Korábban nem tapasztaltam, és ijesztő.
2021. dec. 7. 21:51
 10/12 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, 10 éve menstruálok, szabályos óramű pontosságú 28 napos ciklusokkal fogamzásgátlót soha nem szedtem, 2 hónapja vagyunk rajta a gyermek témán, azóta visel meg ennyire a menstruációm
2021. dec. 7. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!