Ovuláció előtt 2 nappal együttlétbol lehet baba? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ebben a hónapban clostilbegyt és duphastont kaptam, ma vagyok a 14.napomon pozitív ovu teszt. Sajnos a párommal csak 2 nappal ezelőtt tudtunk együtt lenni, azóta nem. Lehetséges hogy ebből legyen baba? 2 nap múlva ha lennénk együtt már késő? A munkája miatt nem tudunk annyit együtt lenni

2022. jan. 10. 23:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A 2 nappal ovu előtti együttlétből simán sikerülhet! Talán még 2 nappal később is, de erre nem tenném a fejem. Próba szerencse :)
2022. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
A 2 nappal ezelőttiből szerintem nagyobb eséllyel lehet baba, mint a 2 naopal utániból. Viszont, nekünk akkor jöttek a gyerekek, amikor nem görcsösen akartuk, hanem simán jól éreztük magunkat. A stresszelés a babáért nem szokott segíteni
2022. jan. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Pontosan ovu előtt két nappal fogant a kislányom :)
2022. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és te kedves utolsó mikor teszteltel a legkorábban? Annyira szeretnék már. 28 napos a ciklusom :)
2022. jan. 16. 07:31
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 napos ciklusaim vannak, de olyan fura volt már a második felében, hogy annyira fájtak a cicijeim, mint előtte soha. 28. napon reggel teszteltem, az negatív lett. 30. napon reggel lett először pozitív, mint amikor amúgyis meg kellett volna jönnie. :) Drukkolok neked!:)
2022. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem majd a duphaston miatt a 24.napon kell 20.án lesz ha pozitív 🙏 aklor tovabb kell szednem a duphastont.. Csak remélem hogy ha pozi is lesz akkor ki mutatja akkor, nem az lesz hogy abba hagyom a gyógyszert és megjon emiatt🥺 köszönöm a drukkot, írok majd 😊
2022. jan. 16. 21:30
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, lehet tudni már valamit? :)
2022. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
20.an kell tesztelnem a megbeszéltek szerint. Tegnap kíváncsisagbol csináltam egyet, de negatív volt. Renelem csak túl hamar csináltam és holnap után pozitív lesz predictort vettem ami a mensi előtt 6 nappal kimutatja. Én mensi előtt 5 nappal leszek mikor csinálom. Csak nagyon félek attól hogy holnapután negatív, a gyigyert abba hagyom és csak rá pár napra lenne pozitív. Nem tudom mikor mehet ki a hatása a duphastonnak
2022. jan. 18. 14:55
 9/21 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam hogy az esedékes menstruációig szedem hogy biztos be legyen baj
2022. jan. 18. 14:56
 10/21 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászod mit mond?
2022. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!