Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Négy éve próbálkozunk sikertel...

Négy éve próbálkozunk sikertelenül nem jön össze a baba . Most 6 hete elmúlt hogy nem jött meg a menszesz az utolsó menszesztol számítva. Csináltam többször is tesztet de negatív mi lehet az oka? Mindig rendes időben meg jött most pedig mégsem.

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy nem vagytok kompatibilisek. Lombik programot kellene megpróbálni vagy elfelejteni az egészet... Gyerek nélkül is élet az élet.
2022. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekünk 6,5 év után sikerült spontán a nagylányunk. 😊 Mindig van remény.
2022. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

#1 azért ez eros kijelentes, hogy gyerek nélkül is élet az élet. Neked lehet, de másnak nem.

Kerdezo! En is belevagnek a lombikba, ha mar ennyi ideje nem jon ossze, en mar hamarabb is ezt tettem volna.

2022. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Hány évesek vagytok?

Nőgyógyászod mit mondott? Elküldött titeket vizsgálatra?


4 év nagyon sok idő...


Ma már nem is 1 teljes év sikertelen próbálkozást javasolnak hanem fél évet. És utána elindulni kivizsgálásra.

2022. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Orvosok mit mondanak?

Lehet, hogy valami tök egyszerű dolog van csak a háttérben ami akadályoz és simán össze is jöhetett volna már kb azonnal, ha fél vagy egy év után elindultok kideríteni, hogy mi a probléma. És mindketten. A férfiak nehezebben kezelik az ilyesmit mert hát velük úgy se lehet baj… aha :)

De igen is utána kell menni és sok esetben 1 levél tabletta vagy egy kis diéta megold mindent.

Ha pedig nem, azt is jobb tudni mint még 4 évig sikertelenül próbálkozni és kifutni az időből.

2022. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én 36 és a férjem 40 már van egy kislányunk csak a második baba nem akar össze jönni nem lehet hogy igen hamar tesztelek esetleg? Amúgy már orvosoknal voltunk több helyen is.
2022. jan. 23. 12:02
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
És mit mondtak? Azért ha 4 éve nem jön az nem korai tesztelés. 6 hetesen meg már szívhangnak is kellene lennie, nemhogy pozitív tesztnek.
2022. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Hogy érted hogy hamar tesztelni? Terhességi teszttel?


Mindegy hogy hamar tesztelsz e, ha terhes lettél volna akkor kimarad a mensi és teszt előbb utóbb + lett volna és utána a doki is megerősítette volna a terhesség tényét.


Első körben ezeket érdemes lenne:


Inzulinrezisztencia vizsgálat

Trombózis panel

Pajzsmirigy

2022. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Tessék már ezzel orvoshoz menni, 4 év sok, ha addig nem jön magától.
2022. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem egy olyan esetről tudok, hogy már volt gyerek, és utána pl elzáródott a petevezeték, pedig előtte ugye sikerült. Átfújták, és utána össze is jött (pl így sikerültem én is 3. gyereknek).

Attól, hogy 1 van, nem biztos, hogy azóta nem alakulhatott ki valami akadályozó tényező. Nem érdemes a csodára várni, ha tényleg akartok még gyereket.

2022. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!