Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Baj ha a délutáni halványabb...

Baj ha a délutáni halványabb mint a reggeli? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 napja nem jött meg, tesztem végre pozitív, 1 év után. Reggelente predictorral tesztelek, délután meg van itthon nekem valami no name pár száz forintos meg X-epil 25os teszt azt szoktam délután csinálni. Szerintetek baj az hogy a délutáni 25ös, az halvány, de a reggeli predictorom viszont erős. És mondjátok már azt hogy csak én beszélem be, hogy a mai predictor halványabb mint a tegnapi.. Nagyon parázok, minden jó legyen. Nézettem hcgt, 93..bocsi ha hosszú lett. Csatolom a képeket. [link]

[link]



2022. jan. 26. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Reggelente predictorral tesztelek, délután meg van itthon nekem valami no name pár száz forintos meg X-epil 25os teszt azt szoktam délután csinálni."


De minek tesztelsz több napon keresztül reggel és délután is, ráadásul különböző fajta tesztekkel?!?!??!!??!?!?!

2022. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy csak én képzelem be hogy a reggeli predictorom halványabb mint a tegnapi vagy tényleg az.. A clearbluem is pozitív lett. 1-2 jött ki
2022. jan. 26. 20:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert figyelgetem magam. Tudom nem kéne. Csak félek hogy minden rendben menjen, nagyon új még ez az egész nekem
2022. jan. 26. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól fog minden rendben menni, hogy percenként tesztelsz a világ összes fajta tesztjével.

Ha jót akarsz magadnak, akkor ezt most rögtön abba hagyod.

Pozitív a teszted. Örülj. Kérj időpontot a dokihoz, úgy 2 hét múlva lenne időszerű eljutnod hozzá.

2022. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. És igazad van
2022. jan. 26. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Error 502 Ray ID: 6d3c44fa990b0bf5 • 2022-01-26 19:50:18 UTC

Bad gateway

2022. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak jó tanács, hogy ne tesztelgess folyamatosan, mert bele fogsz őrülni a vizsgálatok köztes idejébe stb.

A teszten nem múlik, hogy minden rendben lesz e vagy sem.

Nekem lehelet halvány volt, ha nem késik a mensim ki is dobtam volna negatívként de csak addig szugeráltam, míg lett rajta valami és 4 nap múlva sem lett sokkal erősebb. Most meg már itt rugdos.

2022. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Vagy ráérsz inkább 3 hét múlvára bejelentkezni, mert aztán meg jön a “most voltam dokinál és nem volt szívhang miért nem volt szívhang lehet még szívhang lehet ebből még baba ugye minden rendben lesz??” kérdés.
2022. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Valóban ráér az a 7. héten, mert ha picit később fogant egy pár nappal akkor még nem lesz szívhang és csak újbóli stresszt szül.

Nehéz tudatosítani de korai stádiumban SEMMIT (később se sokkal többet) nem lehet kivédeni sem teszteléssel sem folyamatos dokihoz járkálással.

2022. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!