Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 10 millió/ml, 60% jól mozgó....

10 millió/ml, 60% jól mozgó. Párom spermakép eredménye. Ez mennyire számít rossznak? Lehet hogy emiatt nem jön a baba?

Figyelt kérdés
1 éve hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta próbálkozunk. Én is voltam minden vizsgálaton, az orvosom szerint minden rendben, a párom eredményére viszont azt mondta nem jó. Profertil kapszulát mondták hogy szedje, majd kontroll és utána inszem. Ezzel az eredménnyel természetes úton esélytelen a baba?
2022. jan. 29. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez rossznak számít.

Nekünk 12 millió volt a szám, minősége jó volt. Igaz neki volt hereviszér tágulat, arra műtét kellett volna, de nem kezdtünk bele.

A profertil és társai nem használtak.

Inszem és lombik jött volna szóba.

4 év után spontán fogant a baba :)

2022. jan. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nála fizikailag nincs gond, most tart a második doboznál, én mondtam utána kérjünk időpontot kontrollra egyáltalán van e értelme, mert ha nem használ akkor felesleges kidobni ennyi pénzt az ablakon
2022. jan. 30. 07:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Folandrol kúra után például még rosszabb is lett a helyzet sajnos.
2022. jan. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem vészes. A mennyiség kevés, de a mozgás jó. Más értéket nem néztek? Ezzel simán lehet inszemezni is.
2022. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent néztek, egyébként az orvos azt mondta rendben van minden, az ő orvosa a számra is azt mondta hogy ez nem olyan rossz, az enyém mondta hogy kevés
2022. jan. 30. 10:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!