Lombik programba fogunk kezdeni, Magyarországon és akár külföldön, melyik orvost ajánlanátok? Probléma: alacsony AMH.

Figyelt kérdés
Enyhe IR-em van, amit diétával kezeltünk, így a többi hormon eredményem rendben van. Nincs pajzsmirigy problémám. AMH januárban 0,79 februárban 0,54; emiatt 800 mg Q10 vitamint szedek naponta és 8000 NE D vitamint. Hasonló gonddal küzdők lombik ajánlásaira lennék kíváncsi! (31 éves vagyok)

#teherbeesés #lombik #meddőség #AMH #alacsonyAMH #Elsőlombik
2022. febr. 10. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Melyik orvost, INTÉZMÉNYT ajánlanátok?:) Kimaradt a lényeg.. nagyon köszönöm!
2022. febr. 10. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Atyaég, de hát ez egyáltalán nem rossz AMH! Nőgyógyászom még akkor is biztatott, amikor 0,15-öt mértek nálam,azt mondta, hogy a praxisában 0,09-cel is estek teherbe. Ráadásul az AMH ingadozik, tud nőni is! Pl. ennyi Q10-től valószínűleg meg is fogja ezt tenni. Nekem is volt IR, plusz szanaszét lévő hormonok, magas prolaktin, mégis megfogantam, nálad idősebben. Ha mindenképp meddőségit akarsz, olyan helyre menj, ahol nemcsak kivizsgálnak, de a problémáidat is kezelik. Sajnos ez ritka, szeretnek azonnala lombikhoz nyúlni, pedig Czeizel szerint az setek 90%-ában a háttérprobléma kezelése segítene és a lombikot a maradék 10-nek kéne fenntartani!
2022. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, nagyon hasznos volt! Az endokrinológusom kifejezetten azon az állásponton van, hogy az AMH értéken nem lehet változtatni. Ehhez képest több fórumon én is azt találtam, hogy nők magas dózisú Q10-zel stb meg tudják emelni ezt az értéket… szóval “öngyógyításba” kezdtem, de addig is míg nem beszélek a nőgyógyászommal, utána nézek h milyen lehetőségeink vannak, kinek melyik intézettel van jó tapasztalata. Aztán ha ő is azt mondja (mint az endokrinológus), hogy kapcsoljunk turbófokozatra, mert kimerülőben vannak a petefészkeim, akkor belevágunk. Férjemmel egyébként minden rendben van.
2022. febr. 11. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt olvasgass, bőven van mit :)

[link]

2022. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2022. febr. 13. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!