Sikerulhet igy is a lombik?

Figyelt kérdés

Van egy 2 eves kisfiam, nagyon varjuk a kistesot, de nekem termeszetes utan nem lehet babam, a fiunk is lombik baba. Vele anno rengeteget pihentem beultetes utan, kb a vizespalack volt a legnehezebb amit megemeletem

Na most a kisfiam mellett ez lehetetlen es a ferjemnek pont most kell 5 napot tavol lennie sajnos munka miatt:(

Es tokre felek h emiatt nem fog sikerulni:( sokat kell emelgetnem, pakolok egesz nap, viszem a haztartast:(


Sikerulhet kvazi normal eletvitel mellett js a lombik? A klinikan nagyon hangsulyoztak h kimelo eletmod kene legalabb 1 hetig:(


2022. febr. 25. 19:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

Szia próbálj meg tényleg pihenni. Rendelj kaját,nem kell takaritani,ha kupi van se fog senkit érdekelni.... esetleg keress egy segítséget akár pénzért erre az 5 napra.amikor a kicsi alszik te is feküdj le...

Szurkolok

2022. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Persze de ha nem pakolok nem fozok nem takaritok semmit nem csinalok akkor is nagyon mozgalmas mert a gyerekkel foglalkozni kell… meg ha nem megyunk ki akkor is. Tok ugyesen le tudja magat foglalni akar 1 orara is de hat ennyi, 1 ora a napbol… azon kivul kemeny melo a gyerekneveles. Es felek h igy nem fog sikerulni
2022. febr. 25. 20:03
 3/30 anonim ***** válasza:
15%
Sikerülhet, rengetegen lesznek spontán terhesek, úgy, hogy pici gyerekük van, vagy komoly fizikai munkát végeznek. Lazulj le, mint 1-es ajánlotta, nem kell a gyereket sem felkapkodni, leülsz hozzá a földre, eljátszotok ott, de a pelenka cseréje is megoldható így, vagy a vígasztalás is.
2022. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Emelgetést hagyd ki, a többi mehet
2022. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Ertem koszi


Egyebkent a spontan terhesseg ilyen szempontbol egeszen mas…

2022. febr. 25. 21:13
 6/30 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem simán elvagy egésznap a földön. Pelenka csere megy,etetni simán lehet a földön(piknikeztek úgy mond)amikor meg ép egyedül elvan te fekszel a földön vagy bárhogy. Ha zuhanyzótok is van akkor zuhanyozzatok együtt az is gyorsan megvan.
2022. febr. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De nem az emelgetes a lenyeg😃 azt nyilvan meg tudom oldani. Hanem az h nem tud pihengetni egesz nap
2022. febr. 26. 08:21
 8/30 anonim ***** válasza:
23%
Ha ennyire nem tudod megoldani akkor halasszátok el!!!!! A pihenés nem csak az h fekszel mozdulatlanul.
2022. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hogy halasszam el, mar bent van az embrio a pocakomban😂

Latom itt senkinek nincs gyereke fogalmatok sincs mit jelent egy kisgyerekkel egyedul lenni itthon. A pihenes eselytelen max alvasidoben. Es ez nem az emelgetesrol szol. Na mindegy

2022. febr. 26. 09:44
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ne pihenj. Mi leszarjuk mi lesz veletek, ha neked semmi nem jó. Minek tetted fel a kérdést? Menjünk át segíteni?
2022. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!