Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már egy ideje (2 ève) tervezzü...

Már egy ideje (2 ève) tervezzük a babát a párommal de sajnos nem igazán jön össze, tudnátok olyan babatervezo vitamint ajánlani amitől gyorsabban vagy hamarabb össze jönne a baba?

Figyelt kérdés
Szeretnénk már nagyon egy család lenni.

2022. febr. 27. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
A vitamintól nem fog összejönni. Ennyi idő után már doki :/
2022. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Kivizsgálás mindekktőtöknek. Család nem a gyerektől lesztek.
2022. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyetlen vitamin sem segít a baba megfoganásában sem a megtartásában csak, hogy kicsit helyre tegyük ezt a zavart.

A vitamin arra van, hogy felkészítse a szervezeted a terhességre, hogy HA majd megfogan a baba VALAHOGY akkor a terhesség alatt ne hulljon ki az összes hajad, fogad stb, mert a magzat rengeteg vitamint elszív az anyától, amit nehéz csak a táplálkozásból pótolni.

Van egy két fontosabb dolog a vitaminokba amik kellenek a baba egészségéhez, pl folsav, de nézz körül egy hírekben sokat mutogatott c.gány putriban ahol kenyérre sem telik, nemhogy femibionra aztán mégis születnek sorra az egészséges gyerekek, anyukának meg 2 foga van, meg 3 szál haja.

Na erre van a vitamin. Amit az ember a várandósság tervezésekor kezd el szedni, hogy mire megfogan a baba már töltve legyen a szervezete és nem a sikertelenségkor gondolkodni rajta, hogy talán szedni kéne.


35 éves kor alatt alatt 1 év sikertelenség után orvosi vizsgálat javasolt mindkét félnek. Lehet, hogy valami tök egyszerű dolog van csak a háttérben amit helyre tesznek 2 hét alatt és már ott is van a pozitív teszt a kezedben.

2022. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Endokrinologus+mehpempo
2022. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Jól mindják előttem.

Ennyi idő után már a vitamin nem oszt, nem szoroz - sajnos. Tapasztalat.

De mikor nekünk sikerült, sok segítséggel, én akkor sem szedtem semmi speciális vitamint. Figyeltem a táplálkozásra nagyon és annyi. Bár az igaz, hogy nyár volt, olyankor egyszerűbb.

2022. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

1. nem a gyerektől lesztek család

2. orvos és kivizsgálás, mert simán lehet, hogy nem passzoltok

2022. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasival kezdjétek neki egy minta leadás a nőnek sokkal több
2022. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok , azt el felejtettem mondani hogy 23 éves vagyok.

Én voltam már orvosnál és nálam elméletileg minden jó.

Tsh, pajzsmirigy , cukor , súly.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és el megyünk mind 2 kivizsgálásra hátha valami még se jó. Aranyosak vagytok nagyon!

2022. febr. 28. 06:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nem sok minden.

Kéne petevezeték átjárhatósági vizsgálat es hormonpanelt nézetni neked.

2022. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!