Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Manapság végig lehet csinálni...

Manapság végig lehet csinálni egy lombikot úgy, hogy a munkahely ne tudja meg? Mivel jár egy ilyen kezelés? Szuri hányszor milyen időpontban? Hányszor kell elmenni az orvoshoz a cikluson belül?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 06:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerencsére nem volt benne részem, de szerintem sajnos nem igen. Már egy egyszerű várandós gondozásnál is nehéz kivitelezni, hogy minden időpontot tudjon az ember esti órákra időzíteni, laborba kell menni, védőnőhöz, stb. Én már komolyan rosszul éreztem magam az első 12 hétben, hogy ennyit hazudok arról, hogy hol vagyok. :)

Mellesleg lombik kezelésekre (is) el kell, hogy engedjen a cég, így nem biztos, hogy érdemes titkolni.

2022. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Szia, én a 3. lombikot csinálom úgy, hogy nem tudják.

Nekem annyival könnyebb talán, hogy 11 órában dolgozom, de csak heti 3-4 (ebben benne a hétvége is) napot, így össze lehet hozni.

Ha hétfőtől péntekig dolgoznék napi 8 órában nappal, valószínűleg nem menne.

Stimunál a szurikat otthon adod be ugyan abban az időpontban magadnak.

Igazából ultrahang, punkció és beültetés, ezek 1-1 napok amikorra érdemes egy napot kivenni.

2022. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg is tudod oldani, akkor nagyon nehezen. Ha könnyen el tudsz menni pl szabira. Nekem el kellett mondanom, mert nem olyan könnyű szabadságra mennem.

Nálam így volt: ha megjön a menstruáció el kell menni 2/3.napon vérvétel+UH-ra. 3 nap múlva ismét, 4 nap múlva ismét. 3 nap múlva punkció (leszívás). Ez mind minimum egy délelőtt volt nekem. 5 nap múlva beültetés, aztán kímélő életmód (nem írtad mit dolgozol).

Szuri mindenkinél egyéni. Naponta vannak, valamelyiknél megszabott időpont van. Volt olyan nekem, hogy egy nap 3 szuri kellett például.

2022. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Home office-ban dolgozom, 2 kört csináltunk végig, a munkahelyen nem mondtam és rá sem jöttek.
2022. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha napi 8-ban (benn) melózol, akkor nem.
2022. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha rugalmas a munkaidőd vagy hajlandó vagy erre áldozni a szabijaidat, akkor igen. De néhány körre kell majd a párod is.

Amúgy a lombik elejétől védett vagy, nem rúghatnak ki, és kötelesek elengedni is a kezelésekre, ahogy a párodat is.

2022. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ez nem lesz egyszeru menet…Nem csak a kirúgástól félek. Egyszerűen nem szeretnek beszamolni errol a dologrol, nem akarok kerdesekre valaszolni stb.

A leszivasra, uh-ra, beultetesre az intezmeny ad egy idopontot es ezt el kell fogadnom? Vagy mennyire rugalmasak delutani idopontok teren?

2022. márc. 10. 13:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok: Szegedről tudok beszámolni. Leszívásra reggel kell menni éhgyomorra, utána kb 2 órát ott kell feküdni még. Utána még dokival is kell egyeztetni, volt már olyan, hogy még 1 órát vártam.

Mivel van vérvétel is, ezt reggel csinálják. Fél8-ra kell menni, utána UH. Vissza kell menni kb 11-re, mert akkor van meg az eredmény. Utána még dokival kell egyeztetni a továbbiakról. Beültetésre kb eddig 11-re kellett mennem. Utána fél-1 órát kell még feküdni. Utána is dokira kell várni az egyeztetés miatt.

Délutáni időpontot én csak konzultációta kaptam eddig. Ezt így szokták itt legalábbis csinálni. Máshol nem tudom milyen.

2022. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt zajlanak a beavatkozások, vizsgálatok. Délután konzultáció van. Ők is normális munkaidőben dolgoznak, tehát 8-16 között (kis ingadozások előfordulhatnak, lehet valahol akár 17-ig is vannak).
2022. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kpaott időpnotot pedig el kell fogadni.Így is nehéz nekik összesakkozni a sok páciens időpontjait, egyéni preferenciának nem itt van a helye.
2022. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!