Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyik meddőségi centrumot...

Melyik meddőségi centrumot ajánljátok és miért? Friss vélemények érdekelnek, mióta megtörtént az állami átalakítás. Jöhetnek doki nevek is. Köszi! :)

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Kaàli ami màr Dunamenti REK lett.Orvosokat nem tudok mondani mikor azt se tudni hogy melyik vàrosról beszélünk.

Orvosok közt nem is tudsz vàlasztgatni mert épp akihez kerülsz az fog veled foglalkozni ès egy kezelési tervet kidolgozni személyre szabottan.Mindegyik IVF-es orvos kivàló szakmai ismeretekkel rendelkezik.

2022. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Budapest es kornyeke erdekel egyebkent.

2022. márc. 10. 08:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Dunamenti REK jó hely
2022. márc. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Dehogynem tudsz orvost választani. Az első bejelentkezéskor megkérdezik, van-e kimondottan, akihez kerülni szeretnél, vagy adják a legközelebbi szabad dokit?
2022. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dunamenti REK-ben most fogunk lombikozni. Nekünk nagyon szimpatikusak, sokkal inkább, mint Tapolca volt. Profinak tűnnek. Mikor kérsz időpontot tényleg megkérdezik, kihez szeretnél. Én senkiről nem tudtam semmit, Balla Leventehez kerültem. Most már tudom, hogy sokan szeretik, nekem is nagyon szimpatikus.

Van fb csoport is, még Kaáli névvel.

2022. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 lombik sikerült Dr Balla Leventénél , nagyon aranyos én ő ajánlani tudom mindekinek
2022. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
János kórház. Szentiványi Dr.
2022. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is a Dunamenti REKnél vagyok, nagyon szimpatikus mindenki, reméljük hó végére baba is lesz a pocakomban 😊 de az biztos, hogy ok megteszik, amit tudnak.
2022. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Teju válasza:
Dr. Leskó Róbert nagyon jó a Dunamenti REK-ben, a biológusok is ügyesek és segítőkészek, ám az asszisztensek modora felháborító! Jobban jársz a DOTE-n!
dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló voltam, azóta itt fekszik a 2 és fél hónapos kislányom. :)

9esnek igaza van, az asszisztensek sokat képzelnek magukról. :/

dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!