Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Duphastont el kezdjem szedni?, ❓

Duphastont el kezdjem szedni?, ❓

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mielőtt le lennék szidva, sajnos az orvosom beteg lett, nem rendel 2 hétig. Nem tudom elerni. Másban nem bízok már. Próbálom rövidre. Volt egy terhességem 1 év utan sikerült úgy, hogy szedtem clostilbegyt és duphastont, sajnos február 7.en missed ab lett a vége, 6 hetesen ismeretlen okokból. Azt mondták, egy menzeszt várjunk az újra probalassal műtét után 35 napra jött meg. Most van éppen peteérésem. Ma együtt voltunk a férjemmel, és elkezdtem felni..ugye én úgy szedtem a gyógyszert hogy mensi 3-7 napjáig clostilbegyt, majd kozepidoben duphaston 10napig, csak abban az esetben kellett volna abba hagynom ha negatív a teszt, de mivel pozi volt, így szedtem tovább. Na és most azon kezdtem el aggódni, hogy ma együtt voltunk, ma vagyok a ciklusom 18.napjan ugye kozepido mert általában 35 naposak. Elkezdjem szedni a duphastont? Ugyanúgy 10 napig szedném,aztan teszt, és ha negatív abba hagyom. És akkor ugye meg fog jönni. Nem szeretném azt, hogyha most terhes lettem, nem szedem a duphastont, és csak azon múlna. Szerintetek Elkezdjem mostantól szedni? 10 nap múlva pedig teszt és ha sikerült szedem tovább, ha nem, akkor nem..

2022. márc. 31. 22:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!