Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hycosy után meddig normális a...

Hycosy után meddig normális a vérzés?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam hycosyn, nem volt kellemes de kibírható volt a vizsgálat. Át járható egyébként. Estére fájt a hasam meg picit véreztem . Állítólag ez normális és azt a napot pihenésre is kell szentelni. Így is volt. Reggel már csak kicsit fájt az állását középen. Felújítunk és úgy voltam vele falat csiszolok festek. Viszont most Estére jobb oldalt szúrkál és többször is véreztem ma jobban mint tegnap. Lehet hogy még ma sem szabadott volna ennyit mozgolódnom? Normális ez? Mikor fog elmúlni?

2022. ápr. 9. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire volt normális, de én 5 napig véreztem.

1,5 nappal a vizsgálat után kezdődött nem is rögtön. (menstruáció nem lehetett, kevesebb volt és 13. ciklusnapon voltam vizsgálaton)


Görcsölgetés 2-3 napig tartott.

2022. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az igen, akkor neked sem lehetett kellemes:( Hát én nagyon megijedtem ma. Lehet nem is kéne erőltetnem magam?
2022. ápr. 9. 20:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a 10. Ciklus napom. Szóval nem lehet menstruáció előtte múlt el 4 nappal.
2022. ápr. 9. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mozgolódáshoz nem nagyon van köze. Én az irodában ültem meg a tv előtt, semmi extrát nem csináltam, mégis véreztem...
2022. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igen...Csak azért gondoltam hogy van mert ha csinálok valamit jobban fáj és jobban vérzek.
2022. ápr. 9. 21:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretkezni lehet egyébként úgy óvatosan? Csak mert olvastam hogy a vizsgálat után lettek páran babásak és lassan ovulálok. Nem magasabb a fertőzés veszély ilyenkor?
2022. ápr. 9. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyáltalán nem véreztem utána. Nekem azt mondta a Doktor nő,hogy akár már aznap is együtt lehet lenni.
2022. ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondott semmit, de gondolom ha vérzek nem lehet?
2022. ápr. 10. 08:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedved kèrdezö,hogy alakultal azota?
nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!