Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek a huvelyvaladekba...

Szerintetek a huvelyvaladekba lathato vercsikok a mensest jelentheti vagy mrg bizakodhatok?

Figyelt kérdés
5 napja kesik. Holnap szerettem volna tesztelni. Teljesen kivagyol lelkileg. Meglattam es vegem. 7 honapja probalkozok :( munkahelyet csupan ezert nem valtok mert mar inkabb babazni mennek es eles probalkozas kozepette nem szeretnek munkahelset valtani. Egyszeruen nagyon melyen erintett hogy valoszinuleg verzes jelentkezik :(
2022. ápr. 24. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Bármi lehet, de én most megcsinálnám azt a tesztet, mert nekem sokszor ahogy teszteltem és negatív volt meg is jött.
2022. ápr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Reggel megcsinalom. Teljesen kivagyok mar :( Ez most teljesen padlora vagott :(
2022. ápr. 24. 00:24
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Én ezért tesztelek korán mire meg kell jöjjön túl vagyok a reménykedésen, gondolom most 5 napig boldogan repkedtél, hogy sikerült(ami azért nem kizárt).

Mért nem csinálod meg most és akkor vagy kisírod magad, hogy nem sikerült vagy az örömtől.

5 nap késés után ha terhes vagy akkor is 2 csík van ha egymás után pisilsz.

2022. ápr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Ha így ki vagy borulva, most csinálj egy tesztet, felesleges húzni az időt. Úgysem fogsz tudni aludni, legalább oka is lesz, vagy így, vagy úgy.
2022. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csináltál tesztet?
2022. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Igen csinaltam negativ. Viszont tegnap leesett a hom is 36.7 re. Reggelre volt egy kicsi folyasom amiben volt minimalis ver majd tettem be tampont azota nem volt semmi. Viszont ami erdekesen alakult hogy a hom ismet 37.0

Lehet egy bugyuta gondolat es csak az hogy nagyon szeretnek babat de nem lehet hogy egy kesoi peteeres volt es ez csak a beagyazodas volt ejszaka?

2022. ápr. 24. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:
eddig milyen volt a ciklusod? rendszeres 28 naponkénti? vagy elő szokott fordulni hosszabb is?
2022. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 honapja nem szedem a gyogyszert. Masodik honapba volt 32 napos de onnantol 25-26 napos volt.
2022. ápr. 24. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor nem valószínű, hogy ennyit tolódott volna a peteérésed
2022. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia mi a helyzet?
2022. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!