Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
Egy év után végre áldott állapotba került. Ez ma reggel derült ki, meg senki sem tudja. Nagyon vártuk ezt a kisbabát, viszonz az örömöm nem felhőtlen. Valahogy nem érzem azt az örömet mint az első gyermekemnel. Teljesen magamba zuhantam, hogy most mi lesz. Nagyon tényleg nagyon vártuk, nagyon sokat harcoltunk érte, most pedig úgy érzem, hogy nem vagyok képes elfogadni a tényt hogy lesz még egy gyermekem. Nyugtassatok meg hogy ez változni fog.
2022. máj. 14. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális. Ilyen előzmények után még azt is nehezen fogja fel az ember, hogy sikerült. Gondolom több lombikon (vagy más kezelésen) vagytok túl, mivel azt írod, hogy nagyon sokat harcoltatok érte. Gratulálok.
2022. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél is így éreztem, bár egyszer nagyon örömködtem, egyszer meg bőgtem, hogy úristen most mi lesz. Közben meg próbáltam a földön tartani magam, hogy ne zuhanjak nagyot, ha valami gond lenne. Mindezt úgy, hogy akkor már 1 éve vártunk rá.
2022. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20 év után 1 év próbálkozás után,lettem terhes, de amikor + lett a tesztem beparáztam, ő sajnos el is ment. 3 hónap múlva csak sikerült akkor is ott ültem, hogy 2 felnőtt gyerek mellett, tényleg ezt akartam.

Szerencsére igen 3 éves és a világ legjobb döntése volt.

2022. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi csak fél évet vártunk, de az elején bennem is az volt, hogy hű basszus tényleg akarom én ezt? Anyukám, akinek 3 gyermeke van, megnyugtatott, hogy ez normális. :)
2022. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kétségbe vagyok esve lányok. Köszönöm a valaszaitokat. Egyszerűen el sem tudom képzelni hogy mi lesz most. Tudom hogy minden gyermek ajándék és rengeteget vártunk rá. Nagyon sokszor lett negatív a teszt. Mégsem vagyok boldog. Pedig jó helyre születik, nagyon varjuk
2022. máj. 14. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Majd tisztul a kép, ne aggódj. Aztán lesz megint kétségbeesés, majd megint örömteli várakozás, megint kétségbeesés. 38 hetes vagyok, én már mindent megéltem a lelki hullámvasúton. Most éppen megint pánik van, hogy bármelyik pillanatban elindulhat a babánk és ÚRISTEEEN LESZ EGY BABÁNK... Mit fogunk vele kezdeni, mekkora felelősség, nem vagyok kész erre, stb.

Szerintem ez normális. Annak van baj a fejében, akiében sosem fogalmazódnak meg kételyek. :)

2022. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!