Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas prolaktin szint okozza ezt?

Magas prolaktin szint okozza ezt?

Figyelt kérdés
Elindult a tejem,nemrég volt abortuszom sajnos,stresszes is vagyok de van egy 1 éves kisfiam. Kb 3 napja vettem észre,a stressz folyamatos sajnos. Utána olvasgattam. Orvoshoz hétfőn tudok menni. Ez okozhatja a tejcsorgast? Esetleg ha nem stresszelnék ez megszűnhet? Apukám meghalt,szorongtam sokat. Helyreallhat ez magatol? Nem minden nap folyik,csak néha néha eszrevettem. Vagy az abortusz után is van ilyen? Másfél honapja volt..
2022. jún. 7. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A tejtermelest a magas prolaktin szint okozhatja, ami a stressz miatt megemelkedhet.

Keress fel egy endokrinologust aki gyogyszerrel beallitja amig stresszesnek erzed magad.

Sajnos magas prolaktin szintel nehez teherbeesni

2022. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!