Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki használt lombik beülteteté...

Aki használt lombik beültetetés után Utrogestan és Crinone hüvelybe helyezendő progeszteron készítményeket. Nálatok is jöttek ki barna/halvány szürke darabok?

Figyelt kérdés

ET+8. napon vagyok, tegnap este óta ilyen barnás darabokat tudok magamból kitörölni a gél vagy a kúp felhelyezése után.

Kiszedem a darabokat pisilés után, utána semmi gond,

Nem barnázok, nem vérzek, nincs fura nyákom sem, csak ezek a barna gyógyszermaradványok vannak.

Normális ez vagy kezdjek aggódni?


2022. jún. 8. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezek közül csak az Utrogestant használtam, de nekem elég sokszor kimarta a hüvelyfalam, amitől picit barnáztam. Doki is mondta, hogy előfordul az ilyen.

Ha csak ennyi van nálad én még nem aggódnék, de majd azért említsd meg ha mész vérvételre.

Amikor nagyon barnáztam akkor megemelte a doki a progi adagom a vérvétel után.

Sok sikert kívánok neked!

2022. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam a Crinone-t le kellett cserélni utrora, valamint prolutex injekcióra. Mindenképp szólj az orvosodnak mielőbb!
2022. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, idő közben beszéltem vele, azt mondta, ha nincs vérzés vagy barnázás mellette, csak ezek a darabok, az normális, mert így ürül🧐
2022. jún. 9. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért cserélte le a doki, mert azt mondta, hogy ez annak a jele, hogy kimarta a hüvely falát a Crinone... 🤷
2022. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érdekes🤷🏻‍♀️

Annyit kérdezett még, hogy mikor megyek vissza vérvételre. Mondtam, hogy hét elején. Lehet úgy van vele, hogy majd akkor cseréli?

2022. jún. 10. 05:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?Nekem is kimarta a progi kúp egyszer és le lett cserélve injekcióra és csak este kellett 1-szer a kópot használni és így megszűnt a barnás-véres folyásom.Tesztet csináltál otthon?Már tudod gondolom hogy sikerült e?
2022. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!