Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszem után kinek mikor lett...

Inszem után kinek mikor lett pozitív a tesztje?

Figyelt kérdés
3 éve nem jön a baba. :( 1 hete volt inszeminációm. Mikor teszteljek hogy már mutassa ha baba van? Tudom hogy célszerű kivárni a 14. napot, de annyira izgulunk, úgy várjuk már a babát. Ma vagyok 7.dpo-n ha jól számolom,kb.most ágyazódhat be. Aki korán tesztelt mikor mutatta ki?

2022. jún. 20. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
8-9 dpon
2022. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg a repesztő 13 nap alatt ürül ki teljesen. Várd meg az ajánlott dátumot, nehogy korai/ téves legyen az öröm.
2022. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
11. dpon, de előtte nap már voltam vérvételen abból tudtuk hogy sikerült, viszont ikreknek indult, így bennem a hcg is magasabb volt
2022. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inszem után 12 nappal még negatív volt az otthoni tesztem, amikor terhes lettem. Nem csináltam többet, mert azt hittem, hogy nem sikerült.
2022. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hetet bírj ki, tudom nehéz, de felesleges is ez a “mi van ha…?” helyzet. Szorítok, de türelem. Hidd el ha jönni akar és egészséges, akkor jönni is fog. Melyik megyében éltek amúgy?
2022. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 10.dpon.
2022. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!