Mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, így az orvos elküldött minket a párommal vizsgálatokra. Tudod, hívjam fel a klinikát, de majd csak holnap tudom már, de kíváncsi vagyok. Próblátam a honlapjukon is keresni árat, de erre nem nagyon találtam.

Szóval az Istenhegyi klinikán akinek a párja csináltatott spermavizsgálatot, mennyit fizetett kb?



2022. jún. 20. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy sima spermiogram vagy néznek ROS-t, DNS fragmentációt, HBA-t, Akroszóma reakciót, csinálnak-e baktérium tenyésztést...


Az Istenhegyi elég drága (szerintem én megtaláltam az árakat, mert valahogy összehasonlítottam), mi Labmagisternél csináltattuk hónap eléjén ott a sima spermigram+DNS frag. +ROS+HBA 85.000 Ft

2022. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Megkerestem, szaktendelések/andrológia fül alatt van.

Sima spermiogram 25.000 Ft.

2022. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sima spermavizsgálat van a papírra írva.

Köszönöm a segítséget. Pedig átböngésztem, mert valami árlistát találtam, de azt nem találtam meg. Vagy csak átsiklottam felette.

2022. jún. 20. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az állami meddőségi klinikákon ingyenes minden vizsgálat. Ha alaposabb kivizsgálást terveztek, érdemes elgondolokodni rajta.
2022. jún. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meddőségi klinikán sem minden vizsgálat ingyenes. Amit az első kommentben leírta azok közül csak a spermiogram és a baktérium tenyésztés az ingyenes, a többit talán két sikertelen lombik után csinálják, már ha tud róla a páciens hogy ilyen létezik és kikönyörgi az orvostól.
2022. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a Kaáliban inszem előtt csináltak DNS fragmentációt, a többit nem tudom.
2022. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!