Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után vagyunk 2....

Inszemináció után vagyunk 2. Nap. Ma együttlét után véreztem. Ez most normális? Soha nem véreztem még egyébként utána.

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
1%
Nem kéne dugni az elején.A doki nem mondta?🤦Legalább a 12. hétig várjatok ,ha már gyereket akartok!
2022. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a doki azt mondta lehet házas életet élni.
2022. júl. 7. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ne hallgass az előzőre. Nekünk kifejezetten ajánlották aznap és másnap. Nekem a legutóbbi inszemnél volt pár napig barnázás, ilyenkor előfordul hogy megsértik a méhszájat, méhfalat a beavatkozás során, nekem ezt mondták.
2022. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem is, ez megint egy illemtelen válaszoló akivel nem érdemes foglalkozni.


Hát igazad lehet mert már nincs semmi bajom. Kicsi folyás de semmi komoly.

2022. júl. 8. 16:07
 5/5 anonim válasza:
80%

Inszem után nekünk kifejezetten ajánlotta a doki (MÁv kórház) a sok szexet, mert elmondása alapján segíti a beagyazódást.

Egyébként, igen sérülhet a méhszáj, és barnazás is lehet.

Kitartás és türelem! Tudom könnyű mondani, nehéz kivárni.. Kívánom, hogy sikeres legyen! Majd számolj be :)

2022. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!