Biciklizes utan verzes ? Elveszithettem a babam?

Figyelt kérdés

Párommal babát szeretnénk bele is vágtunk a „projektbe“ 2 hónapja… viszont ma vagyok a nemvárt előtt 3 nappal..

A jóidőt kihasználva elmentünk biciklizni, hazafele pici emelkedő volt ( megerőltettem magam) haza érve kis vérzés\barnázás fogadott, meg a tipikus meg fog jönni érzés.

Elveszíthettem ? Vagy ez normalis, ha intenzív edzés után ez történik ? Hasonló soha nem volt. Mit tehetnek ???

Nagyon reménykedem, hogy semmi gond nincs, ha megtörtént, amire vágytunk. 🥺29éves vagyok, egészséges.


2022. júl. 31. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De mit veszíthetsz el, ha terhes sem vagy? Illetve hát nem tudhatod, az leszel-e, mert nemvárt előtt vagy.
2022. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt + teszted?

Ha nem, akkor csak előbb volt ovud és előbb is jön meg, semminköze semmihez, csak hogy nem is voltál terhes

2022. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Szimplán csak 99,9 %, hogy nem vagy terhes.
2022. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, akkor nem veszítettél el semmit.

A sportolástól kicsit előbb megjött a menstruációd ennyi, nem kell beleképzelni yemmit.

2022. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Azt tudom javasolni, hogy csinálj reggel tesztet, ha addig nem jönne meg rendesen. Vannak akik terhesség elején barnáznak. De nálad még az sem biztos, hogy van baba.
2022. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem vagyok terhes.. vagy meg csak bizonytalan.. ha az is lennek par nap mulva derul ki. Egy nagyon pici barnazas volt, mar a tisztasagira se megy , csak h megtorlom latom, hogy van barnazas :) gorcsol is a hasam.. tobbszor sportoltam mensi elott soha de soha nem okozott korai menstruaciot :)
2022. júl. 31. 16:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Még terhes sem vagy, milyen elveszített babáról beszélsz, te úristen?
2022. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Szaladj az ügyeletre és ott add elő ezt nekik.👏👏 a reakciót legyszi írd meg.
2022. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak meg fog jönni, nem kell túlmisztifikálni. Ha már késik, tesztelj, ha pozitív, akkor vagy terhes.
2022. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Ebben semmi bizonytalan nincs. Megjött, ennyi. Lehet eddig nem figyelted, de teljesen normális pár nap csúszás a menstruácioban. Ez a drámai hangvétel viszont elég gáz szerintem. Hacsak nem siratsz el minden nem megtermékenyült petesejtet minden hónapban. Egyébként még sok olyan hónap lehet, amikor nem lesz baba a szexből, nem jön mindig össze.
2022. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!