Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Immunológiai-genetikai vizsgál...

Immunológiai-genetikai vizsgálat a Tapolcai meddőségiben is ugyanaz mintha elmennék maszek immunológushoz?

Figyelt kérdés

Sajnos a 3. Sikertelen inszemináción vagyunk túl. Azt mondta a doktor úr hogy még egyet megpróbálunk és ha nem sikerül lombik.


Azt mondta lesz egy genetikai-immunológiai vizsgálat előtte.


A párom volt endokrinológusnál neki Azt mondta hogy menjek el zalaegerszegre dr. Kovács Mónika immunológushoz. Ő kivizsgál mindent és állítólag sokan babásak lettek utána, injekciók ha kell.


A kérdés az lenne hogy ugyanazt a vizsgálatot csinálja meg a doktornő mint tapolca , genetikai immunológiai, vagy azért érdemes lenne elmennem? Kicsit hosszú lett bocsánat, de már nem tudom mit tegyek hogy végre sikerüljön egy kicsike végre 😢 viszont egyre több helyről hallom hogy a Tapolcai pri nem olyan alapos



2022. aug. 19. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapolcán nem fogják lombik előtt megcsinálni ezt a vizsgálatot. Ott a 3. sikertelen lombik után van csak.

Én az első lombik után saját költségre meg akartam csináltatni ott, mondták, így sem lehet. Máshova persze mehettem volna, pl. Zalaegerszegre. De az orvos azt mondta, szerinte felesleges most még. Így nem mentem el.

2022. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először szerintem várd meg mit csinálnak meg tb-re Tapolcán, utána megnézed mi hiányzik, elvégezteted azt ami hiányzik magánlaborban es a kettővel együtt jelentkezz be Kovács Mónika doktornőhöz.


Amit szerintem vizsgálni kell:

Leiden mutáció

PAI 4G-5G

MTHFR mindkettő ami a synlabnál van

Prothrombin gén mutáció


Infertilitás panel III.


Cellularis immunstatus NK funkció méréssel

TH1 és TH2 citokin arány


Nem tudom ebből mit szeretnének neked Tapolcán megcsinálni, de amit megcsinálnak azt csináltasd ott tb-re, mert nagyon drága vizsgálatok. (szerintem amit itt leírtam összesen 150-200.000 Ft körül van magánban.)

Dr. Kovács Mónika csak kiértékeli a leleteket, akkor érdemes menni hozzá ha azok megvannak.

2022. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a doki azt mondta a 4. Inszemináció Után megcsinálják. Köszönöm, igaz is... megvárom mindenképp mit csinálnak meg Tapolcán... talán dr.kovács Mónika a vitaminpanelt is megnézeti
2022. aug. 26. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!