Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor menjek második vérvételre?

Mikor menjek második vérvételre?

Figyelt kérdés

Hormonális gondjaim lehetnek szerintem. Most voltam a 3. napos vérvételen, a következőre, a 21. naposra viszont nem tudom, mikor menjek, mert mostanában kicsit összezavarodott a ciklusom. Nem orvos utalt be, magamtól mentem fizetősre, mert a nőgyógyász nem foglalkozott komolyabban a bajommal.

Van ovulációs tesztem, meg most kezdtem a hőmérőzést.



2022. szept. 3. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Azt mondod most voltál a 3.naposon. azt valahogy kiszámoltad.

Akkor nem értem, a 21.napot már miért nem tudod kiszámolni?!

2022. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Egy 28napos ciklusnál is és egy 35 napos ciklusnál is a 21.nap a 21.napon van 🤦‍♀️


Válts nőgyógyászt

2022. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

"21. napi" lényege, hogy tüszőrepedés után egy héttel vegyék le, különben nincs sok értelme.


Kérdező, az utolsó pozitív ovulaciós teszt utáni első negatív naptól számolt egy hét múlva vetesd le, akkor nagyon nem lősz mellé.

2022. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm! :) Az első kettőnek meg azt üzenem, hogy olvasson utána, addig pedig ne válaszoljon olyan kérdésekre, amihez nem ért.

Nem akartam regényt írni a kérdésem alá, de gondoltam, aki tudja a választ az úgyis tudja mire gondolok.

2022. szept. 3. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!