Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megcsinálják az inszeminációt...

Megcsinálják az inszeminációt ha valaki covid-os? Vagy kontakt?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen helyzetben? Vagy esetleg olyat hallotta tok már hogy valaki nem tudott róla hogy covidos és úgy volt inszem vagy lombik?
2022. szept. 16. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Saját tapasztalatom nincs, de kizartnak tartom, hogy megcsinaljak, ha tudnak róla.
2022. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Biztos, hogy nem. Elhalasztják, ha tudnak róla.


A reprodukciós intézetben, ahova jártam, pl. lombik punkció napján azokat, akik nem voltak oltva, beavatkozás előtt gyorstesztelték.

A többinek csak maradt a covid kérdőív, amit egyébként minden megjelenéskor ki kellett tölteni, és hőmérés is volt a bejáratnál.

Persze így a teljesen tünet- és lázmentes esetleges covidosokat nem szűrték ki, de ez más területen is így van.

2022. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha covidos vagy, akkor otthon kell maradni 7 napig a karantén még maradt covidosoknak. Kontakt vagy de oltott oda m~sz ahová akarsz
2022. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen betegséggel nem csinálják meg; influenzával vagy náthával sem.
2022. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csinálják meg.
2022. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyilván nem úgy gondoltam hogy eltitkolja valaki.

Kontakt vagyok de eddig nincs tünetem. Igazából az fordult meg a fejemben hogy mi történik akkor ha az inszem napjáig nem jön elő tünet, viszont pl inszem után 1-2 nappal lebetegszem. Sokáig is lappanghat ugye.

Az inszem sikerességére gondolok, lehet esetleg rá negatív hatással?

2022. szept. 16. 19:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyivel az inszem előtt találkoztál a kontakt személlyel? Szerintem mindenképp szólj erről ott és majd megmondják mi legyen
2022. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm kapta pár hete el a covidot. Akkor mentek volna a 2. inszemre, de persze így nem lehet. 3 hónapig most nem csinálnak nekik emiatt. Eléggé el van keseredve.
2022. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És miért nem csinálnak 3 hónapig semmit?😯😯
2022. szept. 17. 13:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, mert személyesen nem beszéltünk azóta, ezt csak messengeren írta, én meg nem akartam tovább firtatni, mert iszonyat letört volt (nagyon rég próbálkoznak már). De én úgy tudom a covid a női ciklusba is bezevarhat akár több hónapra is. Gondolom ehhez lehet köze.
2022. szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!