Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jók ezek az eredmények? Többi...

Jók ezek az eredmények? Többi lent, kommentben csatolom a képet

Figyelt kérdés

Sziasztok mi a véleményetek a laboromrol? A ciklus 3.napjan voltam, plussz cukorterheles. Merckformint szedek, cukorbeteg vagyok, pcos. Másik kérdésem, idén, mindig 35 napra jött meg, viszont 3 hónapig 29napra (premens szedése alatt) most, megint 35 napra jött meg, ugye voltam a 3.napon laborba, ilyen esetben a második labor mikor történjen, hányadik napon? 21, vagy később? Mert a nőgyógyász azt mondta a 21.napon menjek de akkor még 29 napra jött meg, most viszont már 35 re, úgy mint eddig. Csak a premens alatt volt 29, amúgy mindig 35. Köszönöm ha valaszoltok :) természetesen orvos is látni fogja, de ő majd csak a második labor után

[link]



2022. szept. 25. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Hormonjaid rendben vannak nagy részt. De a tesztoszteron magas. A cukor és az inzulin viszont nem jó. Tartod rendesen a diétát?
2022. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj lh tesztet a + teszt után a 8.napon menj a kövi vérvételre
2022. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
A 120 perces cukor (az én lapomom 7,8 van írva határértéknek, de 7,1-es eredménnyel diétáznom kellett) magas, le kellett volna menjen a kezdeti vércukorszint körüli értékre. A tesztoszteron emelkedett. Én elmennék a helyedben a 21.napon a második vérvételre és ovulációs teszttel követném a menstruációt közben, esetleg elmennék ovu után (ha van) 7 nappal is vérvételre. Elvileg egy 28 napos ciklus esetén félidőben, a 14.napon van ovuláció, ezért kell az azt követő hetedik, azaz a ciklus 21.napján menni a második vérvételre. Hosszabb ciklus esetén 7 nappal a következő menzesz előtt kellene egyébként a második vérvétel, mert feltételezhetően később van az ovuláció, de pcos esetén ezt elég nehéz előre tudni... :/ ezért segíthet az ovu teszt.
2022. szept. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a magas tesztoszteronnal mit lehet kezdeni? Egy előző vérvételnel 0.9volt kb 3 hónappal ezelőtt..
2022. szept. 26. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!