Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vetélés után 2 hónappal...

Vetélés után 2 hónappal negatív lh teszt? Ez normális?

Figyelt kérdés

Novemberben volt egy missed abom. 28 napra rá megjott. Abban a hónapban nem teszteltem lht mert a hcg sajnos azt is befolyásolja.

Következő hónapban teszteltem a 10. Naptól sajnos 19 napra megjott így nem tudom hogy ovulaltam csak korán vagy egyáltalán nem.


Most ebben a ciklusban az 1. Naptól teszteltem. Ma vagyok a 14. Napon de semmi. Nem érzek változást sem sajnos. Mikorra áll be a hormon szint? Már nagyon jó lenne ha tudnánk probalkozni. 2-3 naponta vagyunk együtt, de a tudat hogy nem biztos az ovuláció nagyon megrémiszt.


2023. jan. 3. 13:38
 1/5 A kérdező kommentje:
*terhessegenet a 8. Heten veszítettem el a hcg akkor 47ezer volt. Már az otthoni terhességi teszt is negativ
2023. jan. 3. 13:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem vetélés után, miutan a 2 es fél hetes vérzésem abbamaradt, tehát az első vérzesmentes naptól számolva (azaz nem ciklusnapról beszélek!!) 25 napra lett ovulációm és baba is lett belőle. Adj időt a testednek, ne akard sürgetni ezt a folyamatot.
2023. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab után azt mondta a doki 3 hónapot várjunk meg utána lehet újra próbálni.
2023. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mást nem tudsz tenni csak tesztelni végig.

De pl nekem 17. Napon van ovum.

2023. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem hol van valamelyik ciklusban, hol nincs (missed ab volt 1,5 éve) és engem is megrémiszt, de már endokrinológusnál vagyok, hogy ezt kivizsgáltassam, mert így nem lesz baba.
2023. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!