Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs teszt nem jelez?...

Ovulációs teszt nem jelez? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok már régóta próbálkozunk de még csak ebben a hónapban használok először ovu. tesztet, mert nem akartam nagyon görcsölni a témára, inkább csak figyeltem, hogy középidőben, 14. nap körül legyünk együtt.

Az excpect nevű tesztet vettem, 4 db van benne, tegnap, a 12. ciklusnapon csináltam először de nagyon halvány volt még a kontrollcsík is, pedig a leírtak szerint alkalmaztam. Ettől függetlenül tegnap este voltam együtt a párommal, hátha. Ma van a 13. ciklusnapom, elvileg holnap lesz ovuláció, nemrég csináltam egy másik lh tesztet, de ugyanaz mint a tegnapi, nagyon halvány. Tojásfehérjés nyák jelentkezett ma, ami jó jel, ezen kívül nincs tünetem pl mellérzékenység, petefészek fájd.

Tojásos nyák ritkán szokott jelentkezni, nem minden hónapban, de mellfájdalom szokott lenni.

Hormonvizsgálaton voltam 4 hónapja, akkor jó lett az eredményem tehát elvileg ovulációs zavarom nincsen, most akkor a teszt a nem jó, vagy ez esetleg nem olyan érzékeny teszt?

Vagy késik most az ovum? Mindenesetre, holnap és holnapután is tesztelek, hátha erősebb pozi lesz. Bár, ellentétben a terhességi tesztekkel olvastam, hogy ha nem olyan erős a tesztcsík mint a kontrollcsík, akkor negatívnak mondható a teszt. De ha negatív, miért van termékeny nyákom...

Amúgy kb. egy óra elteltével erősödött a csík de 10 p után nem szabad értékelni az van ráírva.

Valakinek véleménye erről a tesztről?

Köszi ha elolvastad várom a válaszokat.



2023. febr. 2. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd tovább, lehet hogy később lesz csak az ovuláció. Nekem van,hogy a termékeny nyák megjelenése után csak 4-5 nappal van.
2023. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi akkor folytatom :)
2023. febr. 2. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a david teszt alig lett közepesen erős, de éreztem ovus fáj@st másnap és utána másnap alig jött ki a második csík.

Ebbe a hóba szereztem digitális ovu tesztet, egyszerre csináltam a daviddal az még olyan sem lett mint előző hóba a digitális meg vigyorgott mint a vad alma, annál az a +.

2023. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 vagyok ha netről rendeled nem is olyan vészes az ára.


[link]


10 db van benne nekem 3 hónapra vagy 4 is el~g olcsóval figyelem mikor kezd erősödni, majd bevetem ezt

2023. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ez tényleg jó, kövi hónapra rendelek szerintem. Közben tegnap már erősebb lett a csík, szerintem pozitív.

Képet sajnos nem tudom hogy kell feltölteni. :D

2023. febr. 4. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Feltöltöd másolod a linket

2023. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!