Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddőséggel foglalkozó szakorv...

Meddőséggel foglalkozó szakorvos Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Röviden leírom a jelenlegi helyzetet: A férjemmel 1,5 éve próbálkozunk de nem történt előrelépés. Egy év után az Istenhegyi géndiagnosztikába mentünk el ahol nagyon nagyon sok vizsgálatot csináltak mindkettőnknek, egyikünk eredménye sem lett tökéletes de nálam van/volt a nagyobb probléma.

Kiderült hogy funkcionális cisztáim vannak, amire kezelést kaptam és így peteérésem is lett. Mire ideáig eljutottunk eltelt 3 hónap. Sajnos komplikációk merültek fel az első pár hónapban mert a stimulációra nem a legjobban reagált a szervezetem.

Az orvosom akit most nem neveznék meg 15-20 perc késés után szokott behívni 5 perce minden hónapban hogy gyorsan rálessünk hogy áll a domináns tüszőm, majd felírja az injekciót és várunk.

Ebben a hónapban elmentem hycosy vizsgálatra az orvosom beleegyezésével (nem ő csinálta) ahol minden rendben volt de a kezelés során olyan mértékű embertelen hozzáállást tapasztaltam ( zokogva jöttem ki a rendelőből annyira fájt - nem probléma, erre számítottam- de az orvos egy pillanatig nem nézett rám, nem adott gyógyszert ( a recepciós hozott nekem) sőt inkább lekezelő hangnemben beszélt velem mindezt 100e tért.) hogy szeretnék intézményt és ezzel együtt orvost váltani. Az eredeti orvosom aki nem a hycosyt csinálta nem ennyire lekezelő de őszintén.. minden egyes alkalommal bemegyek hozzá azt érzem minél előbb leakar rázni, érdektelen, nem magyarázza el mit miért csinálunk, tőlem kérdezgeti hogy a vizsgálati eredményeket amiket nem jegyeztem meg , egyszóval nem érdekli..


Én azért választottam a magánszektort mert a meddőség és eleve a nőgyógyászat egy nagyon kényes és intim területe a testemnek. Ne értsetek félre nem kell a kezemet fogni minden egyes alkalommal ha megyek, de az alapvető tiszteletet és a szakmai hűséget elvárnám attól akinek már kifizettem lassan 1 millió forintot.. Ha tudtok, ismertek olyan szakorvos nőgyógyászt (meddőségi!) aki Budapesten rendel és emberséges kérlek írjátok le.


Elnézést hogy hosszú lett, köszönöm .



2023. febr. 3. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi is magánba kezdtünk, ès aztán államiban folytattuk.

Èn a SOTE 1 Baross utcai rèszlegèt ajánlom, engem a nőgyógyászom utalt be oda, Dr.Berkes Bara Èvát ajánlom. :) Nekünk 3.inszeminációval sikerült. :) Körültekintő, empatikus orvos, ès nagyon jól követte nyomon a peteèrèsem, jó adagban, ídőzítèssel írta fel a gyógyszereket, csinálta a kezelèseket.

2023. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ott 1-2 hónap volt a kivizsgálás, fèl èv gyógyszerekkel otthoni próbálkozás,volt időnkènt különböző okok miatt 1-1 hónap kihagyás, aztán kezdtük meg az inszeminációt.

2 ève Augusztusban jelentkeztünk be oda, ès múlt èv Októberèben teszteltem pozitívat.

2023. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első; köszönöm be is jelentkeztem!


2. Köszönöm a tapasztalatot de inkább orvosok ajánlását szeretném.

2023. febr. 4. 07:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Első ès a második is èn voltam :)

Kívánom hogy mihamarabb jöjjön a pici.

2023. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🫣😍😍
2023. febr. 4. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is végigcsináltam egy ciklust az Istenhegyiben, egyik UH-n kicsi volt a domináns tüsző következőre megrepedt repesztő nélkül..

Fél írták egy erősebb injekciót de én vacakoltam tovább ezzel, mentünk meddőségi központba.


Szerintem te se vacakolj magánban ezekkel az időzített együttlétes ciklusokkal menj meddőségi központba, ott legalább a kezelés ingyen van.


Ezek a stimuláló gyógyszerek és injekciók sok egymás utáni hónapban hosszú távon nem tesznek jót, nem érdemes ezzel vesztegetni az időt inkább haladjatok az inszeminációval.

2023. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem így második, magamtól nem dönthetek úgy hogy oda megyek, 2 szakorvos indoklása kell , különben nem ingyen van.
2023. febr. 5. 09:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Legalábbis én így tudom, de most a doktornő akihez kértem időpontot ő meddőségiben dolgozik, így remélem eljutok oda hamarabb
2023. febr. 5. 09:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy kell ajánlás...


Annyi kell hogy telefonálsz egy szimpatikus meddőségi központba mondod hogy több mint egy éve próbálkoztok és kapsz egy időpontot.


Ne húzd az időt, meg fogod bánni.


A törvényben előírt "2 orvosnak kell igazolnia a szükségességét" azt a meddőségi központban a háttérben 2 orvos igazolni fogja, te arról nem is kell hogy tudj.


Amúgy fizetős lombik csak úgy van ha elfogyott az állami 5 alkalom vagy nincs magyar tb-d. Olyan nincs hogy az orvos szerint nem indokolt és te mégis kifizeted :D

2023. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!