Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hányadik stimulációs...

Kinek hányadik stimulációs ciklusa lett sikeres? Azaz eljutott a beültetésig, amiből született vagy születtek gyermekek. Mit volt más az előző stimuláció(k)hoz képest?

Figyelt kérdés
Pl. más gyógyszer, más klinika, fagyasztott embrió, beültetett embriók száma, 3-5 napos embriók, blasztociszta tenyésztés stb.

2023. febr. 26. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

4.

A 3. után endokrinológushoz mentem, és kiderült, hogy felesleges volt a 3 lombik, mert esélyem sem volt teherbe esni. Ő rendbe rakott, utána másik intézetbe mentem lombikra.

Ja és a 3-ba majdnem belehaltam.

2023. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oh sajnálom! Mi az, amit nem néztek az első három alkalommal? És mennyi időbe telt a rendberakás?
2023. febr. 26. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 volt, egyik sem lett sikeres. A 3 után spontán teherbe estem. Aztán ez a babán meg elment 8 hetesen.
2023. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az már fél siker, ne add fel! Mennyi idő telt el a próbálkozások között?
2023. febr. 26. 18:49
 5/11 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Inzunlinrezisztencia. Kb 8 hónap alatt rendbe rakták.

2023. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 3.beültetés lett sikeres.

long protokoll 5 naposan kaptam vissza kettőt, egy maradt meg aki most már bármikor megszülethet 😁😊

2023. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os: szuper! Mi alapján ajánlották a longprotokollt? Az előző kettő más protokoll volt?
2023. febr. 27. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Az első sima protokoll volt,3 naposan kaptam vissza, elindult de kb.8 hetesen megállt a fejlődésben missed ab lett.

Következőnél a megmaradt 2 fagyasztott őket kaptam vissza,de el sem indultak.

Így javasolta a doki 3.-ra a long protokollt hogy szerinte azzal jó lesz🙂

2023. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A fagyasztottakat is 3 naposan kaptad vissza? Vajon mi alapján váltott át a longprotokollra illetve miért nem azzal kezdte?
2023. febr. 28. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom normál esetben sima protokollal indítanak,illetve nem volt "gond" egyik oldalon sem (vagyis az évek alatt nem derült ki miért nem sikerült spontán)

Igen a fagyasztottak is "3.naposak" voltak.

Talán hogy az elsőnél elindult,az miatt váltott long-ra, nemtudom az okát nem is kérdeztem akkor,vagy csak próbálkozott😊 nem volt egyszerű menet de így hogy "itt van" már nem bánom 😊

2023. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!