Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha 3 napja késik, és Facelle...

Ha 3 napja késik, és Facelle teszt reggeli (hajnali) vizeletből negatív, akkor tuti nincs baba, igaz?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem meg fog jönni, folyamatosan olyan érzésem volt, de tegnap és ma már semmi.

25-ös érzékenységűvel teszteltem, de ilyenkor már egy halvány csiknak legalább kellene lennie gondolom.

Amikor a kislanyommal lettem terhes, több, mint 1 hét után teszteltem, akkor is hasonlóan voltam, még ebbe tudok kapaszkodni. De inkább engedjem el ezt a hónapot, igaz?



2023. márc. 15. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Facelle 10es érzékenységű igy ha az negatív 98%hogy nimcs terhesség.
2023. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tájékoztatoban 25-öt írt, de lehet, hogy én néztem be
2023. márc. 15. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
25ös 3 nappal mensi előtt l@tszott
2023. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal nincs terhesség. Már ennyi késés után legalább halvány pozitívnak kéne lennie.
2023. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam, x-epil teszt volt. Nem tudom miért írtam mást...

[link]

Bár gondolom mindegy is, de azért korrigálom

2023. márc. 15. 13:28
 6/7 kajitani ***** válasza:
Én ezt az X-epilt baromira nem szeretem, próbáld meg a Predictor early-t,az nekem délutáni pisiből is kimutatta.
2023. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 vagyok nekem az x epil mutatta előtte
2023. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!