Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Írtak még valakinek 2 teljes...

Írtak még valakinek 2 teljes amulla ovitrelle-t repesztésre?

Figyelt kérdés
Első Lombik, hosszú protokoll, ma kell a 2×250 repesztő egymás után és hétfőn leszívás.

2023. ápr. 22. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kettőt szoktak.
2023. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is pont így volt. Szombat este 2 teljes ovitrelle és hétfőn leszívás.

Ha jól tudom a tüszők számától függ mennyit adnak, sok tüszőre 2 jár :)


(Viszont így később is ürül ki, meg kell várni a teszteléssel a rendes tesztnapot)

2023. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mizu kedves kèrdező?Hogy sikerült a leszìvàs?
2023. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem jól. 17ből 12 megtermékenyült. Bár azt nem mondták hogy az 5.napig érdeklődjek még hogy mennyi ment el addig. Nem kell a 3. napon is érdeklődni? Nem mondták nekem.
2023. ápr. 27. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Az jò, gratulàlok!Èn a helyedben èrdeklődnèk 🙂
2023. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Nem tudsz 3. nap érdeklődni, mert ha 5 napig viszik el, akkor nem néznek (nézhetnek?) rá a köztes napokban. Ezt direkt első lombiknál megkérdeztem, mert akkor csak 2 termékenyült meg nekem összesen. Szóval akkor kellett döntenem, 3 napig vagy 5-ig vigyék, mert nincs közben leskelődés, megvannak-e.

3 napost mondtam, mert féltem, hogy 1 sem marad 5. napra. Mindkettő megvolt 3. nap, de akkor már be kellett őket ültetni, nem lehetett még két napra hagyni őket.


A 12 remek eredmény, remélhetőleg bőven maradnak 5. napra. 🙂

2023. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én most elsőre egyet kérek vissza. Azt meg kellett mondani hogy a többieket hányasával fagyasszák, mintha biztos lenne hogy mind a 12 megmarad.Én most attól tartok hogy az én szervezetem nem lesz alkalmas amiatt a sok stimulációs inekció miatt.Mert nálam rendben volt minden, mostmeg ugye össze van kutyulva.
2023. ápr. 28. 05:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!