Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Összeférhetetlenek lennénk a...

Összeférhetetlenek lennénk a párommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 17 évesen volt egy abortuszom. De viszonylag hamar kiderült a 8 hétbe történt a beavatkozás nem volt semmi komplikáció utána sem, azóta sem rákszűréseken illetve vizsgálatokon sincsenek problémáim. Tavaly volt 2x baj petefészek cisztákkal majdnem műtöttek mert 8cm-es cisztám volt ami bevérzett de nem volt a műtétre sem szükség mert szépen lassan visszahúzodott azóta sincs ezzel baj.

A párommal úgy kb 8 hónapja védekezés nélkül szeretkezünk, nagyon nagyokori együttlétek előfordul egy nap 4x is és sosem vigyázunk. Hozzátenném nincs betervezve hogy márpedig mi babát szeretnénk de ott tartunk az életben és egymással is ha összejönne örülnénk. De a lényeg hogy nem rögzött babaprogram van csak szimplán nem vigyázunk, úgy vagyunk jön majd ha jönnie kell viszont kezd egy kicsit aggasztani hogy sehogysem csúszik be nekünk. A párommal nincs probléma, lehet velem lenne? Vagy összeférhetetlenek lennénk?

Tudom elkell menni kivizsgálásra, de úgy tudom 1 év próbálkozás után érdemes addig meg aggaszt ez a dolog.



2023. ápr. 30. 22:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*gyakori
2023. ápr. 30. 22:39
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pároddal nincs probléma..Volt andrológusnál? Adott le spermamintát?

Mert az,hogy elélvez,az édeskevés információ!

2023. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a pároddal nincs gond?
2023. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
ahh Istenem, hogy mindig a hülyék szaporodnak
2023. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk már volt 2 gyerekünk, a férjemnek kevés a sperma szám, én megöltem őket, így a 3. nehezebben jött
2023. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu...Miben különbözik a "rögzött babaprogram" és a "csak szimplán nem vigyázunk"? Gyerek akkor lesz, ha elmegy benned a párod, ilyen egyszerű, hívhatod te akárhogy.


Először is el kéne dönteni, hogy mit akartok, mert teljesen értelmetlen az egész írásod.

*Nem terveztek gyereket, de ott tartotok, nem védekeztek és örülnétek neki?!

*Nem babaprogram, csak szimplán védekezés nélkül vagytok együtt mindig?!

*Jön majd ha jönni akar, de aggaszt, hogy nem csúszik be?!


Most akkor gyereket akartok vagy nem? Döntsétek már el.


A gyerekvállalás komoly dolog, előtte fel kéne nőni a feladathoz.

2023. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk meg kellene vizsgáltatni magatokat nem pedig találgatózni.


Az sem mindegy, hogy hány évesek vagytok. Ha 25 mindketten akkor azt fogja mondani a doki, hogy 1-1,5 év sikertelen próbálkozás után kell elkezdeni megnézni az okát. Ha pedig 30-40 között vagytok akkor pedig kb 6 hónap.

2023. máj. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Mindenki olyan könnyen bántja most is a kérdezőt! Nem arra volt kíváncsi ki hogy tudja ki elemezni a baba próbálozás megfogalmazását. Részemről tanács hogy ha aggaszt most már akkor kicsit tudatosabban tervezd a babát. Rendszeres sport, nem azt mondom hogy minden nap de heti 2x legalább egy tényleg jól megizzasztós sportolás rengeteget segít a termékenységen. Ez lehet akár valami csoportos csajos edzés oktatóval. (én arra jártam,azért ezt mondom) de futni is lehet. A másik hogy befolyásoló tényező lehet ha túl meleg vízben fürdik a párod vagy esetleg sokat ül olyan a munkája, még az is ha szűk nadrágokat,kis gatyákat hord. Ezek után olvasgass a neten inkább, itt a legtöbbször a legtöbb ember inkább kötekedni jár.
2023. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy hallottam akik megrögzötten babát szeretnének náluk sokszor a rágörcsölés,lelki okok miatt nehezebben jön össze. Ebben különbözünk mi,hogy nem vagyunk rágörcsölve nem vagyunk rögzötten az ügyön viszont megvan mindenünk csodálatos a kapcsolatunk így örülnénk ha nálunk is beköszöntene a csoda, de ettől függetlenül nem vagyunk megrögzöttek, de valahol aggaszt hogy még ennyi idő alatt sem jött össze. És igen beszéltem orvossal ugyanezt mondta el hogy 1 év próbálkozás után érdemes kivizsgáltatni az okát, ezért lettem volna kíváncsi esetlegesen saját tapasztalatokra vagy esetleg tanácsokra nem ilyen rosszindulatú megjegyzésekre.

És igen a párommal nincs probléma volt kivizsgáláson ezügyben úgy kb 2 évvel de nem babaprogram miatt hanem volt egy balesete. Csak olyan hihetetlen tudjátok,hogy úgy érzem megtaláltam életem párját és lehet sosem lehet közös gyerekünk?

2023. aug. 24. 11:33
 10/11 anonim válasza:

Szia, igazából elmehetsz szurovizsgalatokra mar most is, tudod, ezekre az altalanosakra (Vervetel, vizelet, nőgyógyászati szuresek, nemi betegség szuresek, verszeklet stb) hogy meg tudd, h a testeddel minden rendben van. Ha van pénzed es sürgős, akkor mehetsz magan klinikára, ha nem olyan sürgős, akkor allamiban. Az eredmények fényében meg majd tudni fogod, h megnyugodhatsz-e v érdemes meddőségi központot keresned mar most. Sokszor a vese okozza a problémát érdekes módon.


Baratnom 40 korul egyből teherbe esett: ciklus 0-14. napjáig cickafark tea, 15-28 napig palastfu test ivott.

Csinalhatjatok a Gyuri bácsi babavaro programját is :-)

2023. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!