Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek segített mostanában a...

Kinek segített mostanában a clostilbegyt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet sokadik ilyen kérdés sőt biztos és remélem nem leszek megkövezve. 1 éve próbálkozunk babával és egyszer sikerült is de sajnos nem maradt meg. Kiirta a dokim most a fent említett gyógyszert rendszeres menszesz melett. Van akinek segített 1 kúra után? Mennem kellesz 10-15nap közt uh ellenőrzésre is.
2023. máj. 2. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem változott az összetétele, nincs jelentősége a "mostanában"-nak.

Nekem évekkel ezelőtt nem segített. Lettek tüszők, mégsem. Inszeminációknál is ezzel stimuláltak, ott sem (5 inszemem volt).


Akinél épp csak egy kis löket kell, segíthet.


Kivizsgált az orvosod előtte? Baj van a peteéréseddel? Volt uh követés? Mert rendes peteérés mellett erre nincs szükség, csak a többesterhesség kockázatát növeli.

2023. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi vérvétel semmi hasonló nem volt előtte. Annyi volt h kiirta a Gynasitolt plusz dieta (mondjuk nem értem miért nem vagyok kövér) és vitaminokat.
2023. máj. 2. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Így elég felelőtlen dolog felírni. Meg az is, hogy 10-15 nap között néz rád legelőször.

Felelősségteljes orvos előtte csinál hormonpanelt, átjárhatósági vizsgálatot (mondjuk ha neked mostanában vetélésed, akkor legalább 1 petevezetőd biztos átjárható), és ha úgy látja, hogy nincs peteérésed vagy nem kielégítő (nekem ez volt, megnőtt a tüsző, de nem repedt meg), akkor ír fel stimulálót, mint a clostyl. És hamarabb rádnéz, mint 10. ciklusnap.

Túl is stimulálhat vele. Mivel sosem szedted, nem tudni, a felírt dózis mit csinál nálad.

Elképesztő, hogy mostanság úgy írja fel az orvos, mint a cukorkát.

2023. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem most volt 1.naptol szedtem volt is ovu de 1 hete késik negativ a tesztem majd most 5.naptol kell szednem ha meg jön

Te kérdező hogy szedted ?

2023. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2x1et szedtem. Remélem nem lesz gond
2023. máj. 2. 20:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!