Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan lehet a tesztoszteron...

Hogyan lehet a tesztoszteron szintetn természetes mód csökkenteni? 30/N

Figyelt kérdés

1.540 nmol/L lett


Ref.tartomány: 0,290-1,210 nmol/L



2023. máj. 20. 00:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
pl. barátcserjével
2023. máj. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Többi hormonba nem zavar bele?

Illetve a ciklus hanyadik napjától?

2023. máj. 20. 00:55
 3/26 anonim ***** válasza:

Én borsmenta teát olvastam. Barátcserjét sokan dicsérik, de sokaknak meg nagyon megzavarja a ciklusát, azt nem tudom, tesztoszteron csökkentésére jó-e.

Borsmenta úgy tudom, nem zavarja meg, de saját tapasztalatról még nem tudok nyilatkozni, mert nem túl rég kezdtem és most volt vetélésem, szóval már maga a terhesség és a vetélés megzavarta😕 Azt sem tudom, hogy csökkent-e, mert még nem volt mérés.

Viszont a magasabb tesztoszteron általában valami másnak a jele, azt is kezelni kellene. Nekem pl.valószínűleg enyhe IR-em van, olyankor is magasabb szokott lenni.

2023. máj. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Igen nekem is IR és nekem is vetélés volt :(

Szerintem a fodormentára gondolsz :)

2023. máj. 21. 07:37
 5/26 anonim ***** válasza:

Igen, arra gondoltam, bár, úgy tudom mindkettő csökkenti, de a fodor jobban.

Nagyon sajnálom☹️ Drukkolok neked is, hogy minél hamarabb sikerüljön a baba!🤞(Meg magamnak😁)

2023. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem teák meg csodaszerek, hanem a diéta és a sport tudja csökkenteni.
2023. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

#6! A teát nem is a másik kettő helyett kell inni, hanem mellette😂 Én például addig is sportoltam, viszont rettenetesen étkeztetem, természetesen a diétát is elkezdtem, amikor kiderült. Nem hiszem, hogy bárki kizárólag egy teától várna csodát.

#5

2023. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta sikerült lejjebb vinned az eredményt és teherbeesned?
2023. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Szia, holnap megyek vérvételre május óta :)

Kiváncsi leszek. Nem is "próbálkoztunk" addig

2023. júl. 24. 10:33
 10/26 anonim ***** válasza:
Esetleg megírod majd? Nagyon kíváncsi vagyok. Remélem, jó eredményeket kapsz. :)
2023. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!