Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok és a barátommal gyereket szeretnénk.. 4-5 hónapja csináljuk védekezés nélkül szinte mindennap csináltuk (persze volt pár nap kihagyás) de valamikor napi 2szer is.. es ma jött meg nem értem mi lehet a baj..?!

2023. júl. 21. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1évig nem sikerül, vizsgáltassátok ki magatokat. Addig ez kb normális..
2023. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Ezer + 1 oka lehet. Ha 1 évig nem jön össze a gyerek, akkor érdemes lenne felkeresni szakembereket.

Ne görcsölj rá.

2023. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Az egyik oka az lehet, ha rágörcsölsz. Stressz idején a szervezeted úgy dönt, hogy még nincs itt a gyerek ideje.
2023. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
4-5 hónap teljesen normális, hog nem jön össze még egészséges pároknál is. Túl sokszor próbálkoztak, 2-3 naponta bőven elég. Nem növeli az esélyt, ha állandóan együtt vagytok.
2023. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Van erre módszer: egy hét szünet kell az ovuláció előtt, amikor nincsen semmi, egyikőtöknek sem.

Utána mindent bele egy hétig, a fennmaradó 2 hétben meg mindegy, ott azt csináltok, amit akartok.

2023. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Peteérésed jó lenne belőni, teszttel, cikluskövetéssel, és úgy időzíteni az együttléteket. 2 naponta szexeljetek, ne naponta, rontja a sperma minőségét. Ezenkívül egészséges életmód, sport, étkezés, kevés stressz (igen, tudom, amikor gyereket akar az ember nehéz nem erre koncentrálni). D vitamint és folsavat szedj. Amit 5-ös ír egyáltalán nem hülyeség, sok vallásnál nem véletlenül van a menstruáció után még valamennyi önmegtartóztatási időszak és utána hajrá. :)
2023. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem is igazán értem, ki pontozta le és miért. Ráadásul ilyen magasra értékelt ember hogy pontozhat jó választ le?
2023. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk ha előtte informálódnàl mit hogy kéne csinálni,lehet sokat segítene,de ha ennyire lusta meg buta vagy, inkább ne akarj szaporodni,ha azt sem tudod hogy lehet teherbe esni!!!
2023. júl. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os: Bocsi, de szerintem pár hónapnál nagyon nem indokolt alárendelni a szexet, kapcsolatot a babának. Most legyen akkor is, ha nincs kedved, mert peteérésem van, most kívánlak, de nem lehet stb. És pont így görcsöl rá legjobban az ember, ami az egyik legnagyobb gyilkosa a teherbeesésnek.
2023. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es: egyrészt láthatóan így is ezen görcsöl, hogy miért nem sikerül, tehát pont nem kíváncsi azokra a tanácsokra, hogy próbálkozzatok tovább lazán, előbb-utóbb sikerül. Másrészt ha tudja mikor van a peteérése, akkor azokra a napokra lehet jobban koncentrálni, a többin meg ahogy kívánják, nincs korlátozás. BÁR - tetszik, nem tetszik - a mindennapos szex rontja a sperma mennyiségét és minőségét, lehet ezen puffogni, de sperma mintaadás vagy lombik előtt is 3-5 napos önmegtartóztatást kérnek, pont ezért. Az 5-ös javaslata kicsit jobban belenyúl a spontán együttlétekbe, ez igaz, de majd ők eldöntik, hogy most akkor mennyire fontos nekik a teherbe esés és eldöntik, hogy vállalják-e ezeket a "kellemetlenségeket", hátha így sikerül. 1 év után még nagyobb lesz a kellemetlenség, mert szakemberhez javasolt fordulni, szóval én inkább nézegetnék peteérést meg számolgatnám a napokat pár hónapig, ha eddig teljesen spontán nem sikerült.
2023. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!