Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Premens tabletta másnál is...

Premens tabletta másnál is okozott ilyet?

Figyelt kérdés

Magas prolaktin szint miatt kezdtem el szedni.

Menstruációm pontos, és 5 napig szokott tartani. Most 3 nap volt. Tegnap semmi nem volt már, ma van egy kis rózsaszínes


Soha nem csinált ilyet. Mindig minden ugyanúgy ment pontosan.



2023. júl. 26. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat barmilyen valtozast a ciklusban. Ha elindulna negatív iranyba a dolog, erdemes atgondolni a szedeset. Orvos ajanlotta?
2023. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, doki mondta. Inkább most le álltam vele
2023. júl. 26. 17:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szedtem be pedig 1 teljes levéllel sem :/
2023. júl. 26. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
A magas prolaktinnal valószínűleg kezdeni kell valamit, de lehet nem ez a megfelelő modszer. Ha enyhen magas csak, kicsit turd a netet, mi segithet. Ha nagyon magas erdemes endokrinológushoz menni, amennyiben ezt nogyogyasz irta fel.
2023. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Endokrinologus nogyogyasz ajanlotta.

Durvan magas, 1234 volt majusban. Tegnap lett nezve 790. Meg igy is rohadt magas.

Voltam agyalapi MR-n miatta de az szerencsere negativ lett.


Turom a netet boven, esetleg neked van ajanlasod?

2023. júl. 26. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat sajnos nem igazan tudok ebben segiteni, nekem is volt mindennek kb problemam,de ez az egy hala eg nem volt. Esetleg probald meg, van Facen egy babatervezes okosan csopi. Hatha ott talalsz valaszt. Ott is osszecsapodott egy csomo problemakkal kuzdo no :(
2023. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!